Як підключити флешку до автомагнітоли. Як слухати музику з флешки в автомагнітоли.

Одним із способів для підключення флеш-носія до автомагнітоли застосовується трансмітер, який по суті своїй є не чим іншим, як радіопередавачем з обмеженим радіусом дії, працюючим в FM-діапазоні. Частота передачі у вказаного пристрою може бути фіксованою або настраиваемой.
Вам знадобиться
  • - трансмітер,
  • - флешка з USB-роз'ємом.
Інструкція
1
Пріоритетом у виборі трансмітера є його низька вартість у порівнянні з МП-3-автомагнітолами. На прилавках торгуючих організацій представлена широка гамма зазначених пристроїв, але більшість з них об'єднують такі характеристики, як: - настройка на будь-яку частоту FM-діапазону (87,7-89,1 і 096,7-107,9 МГц), - шарнірна конструкція , що дозволяє підключення трансмітера до будь-якого гнізда прикурювача, де б воно не розташовувалося в салоні машини; - наявність роз'єму miniJakc для підключення навушників, CD- або MP3-плеєра, музичні композиції з яких можна прослуховувати через акустику салону машини; - оснащення універсальним USB-слотом для підключення флешки будь-якого обсягу пам'яті чи іншого носія.
2
Для того щоб підключити трансмітер до пристрою відтворення звуку бортовий мережі автомобіля, необхідно витягти прикурювач з гнізда і вставити туди передавач. Потім включити автомагнітолу і налаштувати в ній частоту на прийом сигналу від розглянутого обладнання.
3
Після підключення флешки до трансмітеру, пристрій сам просканує носій на предмет наявності в ньому мультимедійних файлів і запустить їх відтворення по порядку. Для переходу на іншу музичну композицію є дві клавіші, натиснувши на одну з них, можна прослуховувати наступний, чи попередній трек.
Зверніть увагу
В момент вилучення трансмітера з гнізда прикурювача він запам'ятовує останню програється композицію, і після підключення знову починає відтворення з цього місця.