Як провести ялинку.

Організація дитячого свята - одна з найприємніших робіт на світі. Переконається в цьому легко. Організуйте день народження для власного малюка. Зберіть гостей, придумайте святкову програму (конкурси, сюрпризи, розваги) .Якщо вам сподобається радувати дітей, ви можете зайнятися і більш масштабним заходом, наприклад, допомогти організувати новорічну ялинку в дитячому саду, куди ходить ваша дитина.
Вам знадобиться
  • Матеріали для прикраси залу і новорічної ялинки (кольоровий папір, ялинкові прикраси, гірлянди ...), солодкі подарунки для дітей, весела новорічна музика, кілька людей артистів, приміщення, де все відбуватиметься.
Інструкція
1
Підготуйте сценарій святкування Новорічної ялинки. Ви можете створити сюжет на основі якоїсь цікавої для вас казки. А можна все з нуля скласти самостійно. Головне, щоб у вашому сценарії були герої позитивні - як правило Дід Мороз, Снігуронька, добрі лісові звірі. І негативні - їх ви самі перерахуйте з легкістю - Баба Яга, Кощій Безсмертний, Вовк, Лисиця та інші казкові герої, що славляться злонравием і хитрістю. Пропонуємо приблизний сюжет для проведення Новорічної ялинки (див. Крок 2)
2
Напередодні Нового року з лісу стали пропадати ялинки. Лісові звірі стурбовані - як же зустрічати Новий рік без традиційного новорічного дерева? А свято вже так скоро! В лісі залишилася всього одна маленька ялиночка. Ясно, що підрости до Нового року вона не встигне. Звірі відправляються до лісової Чарівниці за порадою - як зробити так, щоб ялинка виросла скоріше. Чарівниця говорить, що їй постійно треба співати новорічні пісні і читати вірші. Виконати це завдання лісовим звірам допоможуть діти, які прийдуть на свято. Вони прочитають вірші, проспівають пісеньки. Ялинка підросте. Несподівано з'ясується, що всі ялинки в лісі зрубає злий дроворуб і на щойно підрослу ялиночку він теж поклав око. Перемогти жодного дроворуба лісовим звірам допомагає несподівано з'явився Дід Мороз. Дід Мороз дме на дроворуба і той перетворюється в крижану скульптуру. «Коли прийде весна - дроворуб розтане, а поки у нього є час подумати про свою поведінку», - каже Дід Мороз. Потім починається свято зустрічі Нового року, вручення подарунків, танці та пісні.
3
Прикрасьте разом з хлопцями зал, в якому буде проходити Ялинка. На стіни можна наклеїти різнокольорові гірлянди, іграшки, плакати з привітаннями і т.д. Підготуйте костюми для вистави, їх можна взяти на прокат або виготовити самим. Необхідно виготовити ширму (з тканини або дерева), яка спочатку буде закривати «велику» красиво прикрашену новорічну ялинку . Коли хлопці, згідно зі сценарієм, «виростять» своїми піснями та віршами ялиночку, ширму потрібно буде прибрати (в цей момент можна погасити в залі світло). Таким чином, на місці маленького деревця з'явиться велика ошатна новорічна ялинка.
Зверніть увагу
вбрану новорічну ялинку ніхто не повинен бачити до свята. Для хлопців це повинен бути справжній сюрприз. Адже дитяча радість і подив - найкращий подарунок для батьків та вихователів.
Корисна порада
Вірші та пісні, які виконуватимуть хлопці потрібно підготувати з ними заздалегідь і ретельно відрепетирувати. Попросіть їх також прийти в новорічних ошатних костюмах. Кожному, хто прочитає вірш вручайте маленький значок, на якому буде зображена ялиночка - відмітний знак маленького помічника Діда Мороза.