Як відрегулювати розвал-сходження.

Безпека руху на дорозі складається з багатьох чинників. Це і поведінку автомобіля на дорозі, і комфорт управління ім. На обидва ці параметра може вплинути будь-яка зміна в автомобілі. Наприклад, ступінь зношуваності шин безпосередньо залежить від того, під яким кутом встановлені колеса. Саме тому необхідно регулярно проходити через процедуру розвал-сходження і регулювати його несправності.
Вам знадобиться
  • рулетка або лінійка;
  • олівець;
  • ключ
Інструкція
1
В першу чергу, звичайно ж, развал- сходження необхідний при сезонній заміні шин, ремонті ходової частини автомобіля, рульової системи, підвіски і в поставарійних періоді. По-друге, регулярно проходити дану процедуру потрібно, коли: проходять 10-15 тисяч кілометрів пробігу; шини стираються дуже швидко і нерівномірно; змінюється кліренс; автомобіль веде вбік при попаданні в яму або при русі по прямій; автомобіль погано тримає дорогу.
2
Регулювати развал- сходження найкраще в автосервісі, особливо якщо водій ви недосвідчений. В них є спеціальні стнеди, на яких вам швидко перевірять стан ваших коліс.
3
А досвідчені водії частенько беруться за справу регулювання самі. Для цього автомобіль ставлять на естакаду або яму - колеса повинні дивитися прямо. Відстань між ободами дисків вимірюється рулеткою або лінійкою. Важлива умова для виконання такої процедури - щоб диски не були деформовані і залишалися рівними. Заміри виробляються і ззаду, і спереду диска колеса тільки в горизонтальній площині. Для початку потрібно виміряти одне колесо і зафіксувати отриманий дані, потім друге. Якщо в відмітках є різниця, значить, процедура розвал-сходження автомобілю життєво необхідна.
4
Приступаючи до ремонту, потрібно відвернути контргайку однієї з рульових тяг машини. Потім, скорочуючи або подовжуючи її, колеса встановлюються в потрібне положення. При цьому необхідно дотримуватися рівні значення довжини рульових тяг - вони повинні бути однаковими. Якщо показники не збігаються, їх потрібно зрівняти і тільки після цього затягувати гайки.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що точність у вимірах - це запорука правильного регулювання розвал-сходження. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно виміряти аж до міліметра правильно, то зверніться до фахівців.
Корисна порада
Відразу ж після ремонту колеса необхідно перевірити на ходу. Для цього машину потрібно розігнати до 60-70 км/год і подивитися, не нишпорить вона і чи не йде чи в сторону кермо. Якщо такі ознаки з'являються, то регулювання необхідно переробити.