Як написати і відправити смс.

Одним з найбільш поширених методів інформування та обміну інформацією є короткі текстові повідомлення (скорочено СМС ), які можна пересилати на мобільні телефони. Інформування за допомогою СМС зручно тим, що одержувач не витрачає багато часу і стовідсотково прочитає повідомлення, навіть якщо в момент отримання телефон знаходиться далеко від нього. Для того щоб написати і відправити СМС , можна використовувати кілька простих способів.
Інструкція
1
Найпростішим способом для відправки СМС є використання вашого мобільного телефону. В цьому випадку вам необхідно знайти в меню телефону розділ SMS (або «Повідомлення»), після чого вибрати "Написати СМС ", або "Написати повідомлення". В поле "Одержувач" вкажіть номер абонента, якому ви хочете відправити повідомлення, і після написання тексту повідомлення натисніть на кнопку "Відправити".
2
Для безкоштовної відправки СМС вам будуть корисні онлайн-сервіси. Дізнайтеся, до якого оператора відноситься номер, використовуваний цікавлять вас абонентом, після чого знайдіть його офіційний сайт. Для "Білайн" - це www.beeline.ru, для "МТС" - www.mts.ru, для "Мегафон" - www.megafon.ru. На сайті скористайтеся функцією пошуку, ваша мета - знайти форму відправки СМС -повідомлень. Після цього введіть номер абонента і текст повідомлення. Від вас може знадобитися введення перевірочного коду. Зробіть це і натисніть на кнопку "Відправити".
3
Скористайтеся програмою "Mail.ru Агент" або ICQ. Обидві ці програми мають інтерфейс для відправки повідомлень на мобільні телефони. Створіть новий контакт для дзвінків і СМС , після чого відкрийте діалогове вікно. Введіть текст повідомлення і натисніть на кнопку "Відправити". Майте на увазі, що можуть бути обмеження по кількості символів в СМС -повідомлення, а також обмеження по кількості відправлених СМС в хвилину.
Невелика програмка mail.agent дозволяє спілкуватися користувачам інтернету в режимі реального часу. Незважаючи на те, що в останніх версіях з'явилися додаткові можливості спілкування за допомогою голосового та відеозв'язку, основною функцією програми є обмін текстовими повідомленнями.
Вам знадобиться
  • - пошта на mail.ru;
  • - програма mail.agent;
  • - програма QIP Infium.
Інструкція
1
Скачайте програму mail.agent з її рідного сайту. Відкрийте в браузері сайт www.mail.ru. У лівій частині сторінки під формою авторизації знайдіть слово «Агент» і зображення електронної собаки на зеленому хмарці. Натиснувши на ці елементи, ви потрапите на сторінку завантаження месенджера. Під словом «Завантажити» перераховані посилання на різні дистрибутиви програми. Для установки програми на операційну систему Windows скачайте інсталяційний файл по першій посиланням.
2
Запустіть завантажений файл. За замовчуванням у першому вікні обраний російську мову. Якщо ви нічого не хочете змінити, натисніть «Далі». В наступному вікні вкажіть папку для установки та інші додаткові функції. В формі, що з'явилася «Авторизація користувача» введіть свою електронну пошту і її пароль. Тепер ви можете писати повідомлення іншим користувачам «Агента».
3
За допомогою пункту «Додати контакт» ви потрапляєте у вікно, в якому можна знайти зареєстрованих користувачів, ввівши їх дані. Знайшовши контакт, виберіть в його контекстному меню пункт відправлення повідомлення. У вікні, надрукуйте текст і натисніть кнопку «Відправити».
4
Зайдіть в пошту на сайті mail.ru. Якщо ви не міняли настройки з моменту створення пошти, в лівому нижньому куті повинен знаходитися невеликий прямокутник зі словом «Контакти». Клацнувши на ньому мишкою, ви відкриєте вікно браузерной версії програми mail.agent. Натисніть ім'я людини, з якою б ви хотіли поспілкуватися, і напишіть повідомлення у вікні. Ви можете урізноманітнити текст веселими смайликами. Вибрати відповідний смайлик можна, натиснувши на жовте личко в лівій частині вікна програми.
5
Одночасно спілкуватися з користувачами декількох видів месенджерів, в тому числі і з користувачами mail.agent, дозволяє програма qip infium. Скачайте програму з порталу розробника. Після установки програми на комп'ютер додайте в нього свої реєстраційні дані від аккаунта mail.ru. Після цього вам стане доступна робота з повідомленнями.