Як перевести відсоток у число. Переклад відсотків в число.

Відсотки зустрічаються майже на кожному кроці. Знижкові акції, обчислення податкових чи інших ставок, різні пайові і дробові співвідношення. Але переклад відсотка в число не так вже й складний.
Інструкція
1
Відсоток - це за визначенням сота частина числа. Тому 100% - це фактично одиниця, тобто само вихідне число. Відсотки, величина яких менше 100, позначають частку від вихідного числа, більше 100 - перевищення вихідного чісла.Для зручності у використанні відсотки записують зазвичай у вигляді чисел від 1 до 100. Просто найчастіше ми стикаємося з величинами саме з цього діапазону. Як і у будь-якого числа, у відсотків теж бувають десяті, соті та інші долі.Наіболее часто вони зустрічаються при роботі з фінансами та іншими економічними операціями, а також при поданні декількох величин, що складають частини цілого.
2
Тепер займемося безпосередньо перекладом відсотка в число. Це зовсім не складно. Як вже говорилося вище, 1% є сотою часткою від цілого. Ціле є одиниця, значить 1% = 0.01. Таким чином, щоб перевести відсоток у число, потрібно дану кількість відсотків розділити на 100, або, іншими словами, зрушити кому в даному числі на два знака вліво, тобто на два порядки.
3
Функції для роботи з відсотками також є практично в будь-якому, навіть самому простому калькуляторі, але, як ви можете бачити, дана операція є дуже простий і не вимагає ніяких особливих зусиль або знань в області математики. Фактично, потрібно запам'ятати єдину формулу. Отримана в результаті цієї дії дріб буде десяткової, а її, в свою чергу, можна перевести в звичайну, представивши як значущі цифри десяткового дробу, поділені на 10 у відповідній мірі. Десяткові дроби взагалі дуже добре сприймаються і записуються на слух, скоріше за все саме стало приводом використання 10 у другій ступені, тобто 100, як основною одиницею відсотка. Далі її можна спростити, поділивши чисельник і знаменник на їх загальний множник. Наприклад: 50% = 0,5 = 5/10 = 1/2.Также вірно буде і зворотну дію (спробуйте перетворити даний приклад справа наліво).