Як намалювати котячі очі.

Кішки дуже красиві і граціозні тварини. Вони заворожують своє пластикою і м'якістю. У кішок дуже красиві очі , які можуть бачити навіть уночі. Вони неповторні і виділяють котячих з усього різноманіття тваринного світу.
Інструкція
1
Для того, щоб почати малювати котячі очі , необхідно правильно розрахувати пропорції. Накресліть горизонтальну лінію, розділіть її на п'ять рівних частин. Частина посередині - це відстань між очі ми кішки. Частина в кожну сторону - це основне відстань очей. лаз трохи вийде за свій відрізок зовнішнім куточком. Знайдіть середини відрізків і проведіть вниз перпендикулярні лінії. На кожній лінії відзначте відстань, рівну половині відрізка ширини очі . Поставте крапку. Ці точки будуть служити центрами кіл. Проведіть окружність таким чином, щоб їх зовнішній кордон стосувалася первісної горизонтальної лінії. Це райдужка очі кішки.
2
Пам'ятайте, що очі у кішок мигдалеподібної форми, витягнуті з боків. Від кола намалюйте два трикутника до кордонів ширини очі . Але це буде все ж не схоже на котяче око. Очі цих тварин характерні особливим розрізом. Зовнішній куточок очі кішки лежатиме на горизонтальній лінії, яку ми ділили на відрізки. Підніміть його до цього рівня. Внутрішній же куточок очі опущений вниз на відстань, рівну половині відрізка ширини очі . Тепер очей починає набувати свою форму.
3
Намалюйте зіницю кішки. Якщо поспостерігати за цими дивовижними тваринами, то можна помітити, як змінюються їхні зіниці. Вони стають широкими, круглими, майже на всю райдужку, якщо навколо темно або кішка на чомусь зосереджена, наприклад, полює. Чим світліше, там більше зіницю звужується. Верхні і нижні його межі залишаються незмінні, він стискається з боків. Якщо зовсім світло, він витягується в тонку щілинку. Виберіть точку освітлення на вашому малюнку і залежно від інтенсивності задуманого вами світла, що падає в очі кішці, намалюйте зіницю.
Стильний «котячий» макіяж нескладно зробити самостійно. Він може бути денним і вечірнім, все залежить від обраних відтінків і текстури тіней і підводки. Подовжені очі додадуть вашому образу загадковості, а правильно підібрана косметика без праці протримається весь день.
Вам знадобиться
  • - тіні;
  • - кремообразная і рідка підводка
  • - аплікатори і ватні палички;
  • - водостійкий олівець;
  • - туш;
  • - пучкові вії.
Інструкція
1
Основна ідея «котячого» макіяжу - візуальне витягування очі, надання їй легкої розкосими. Для створення такого ефекту потрібні тіні декількох тонів, витримані в одній гамі, темна підводка і водостійкий олівець, а також об'ємна туш чорного, темно-синього або шоколадного кольору.
2
Щоб макіяж протримався якомога довше, нанесіть на все рухоме повіку основу під тіні у вигляді крему або гелю. Дайте засобу вбратися. Потім покладіть на повіки шар базових тіней. Наприклад, якщо ви робите макіяж в коричневих тонах, підійдуть тіні нейтрального бежевого кольору. Наносите їх плоскою кистю або аплікатором.
3
Наберіть кремову підводку на скошену кисть і підведіть верхню і нижню повіку по лінії росту вій. Починайте з середини століття, а потім ведіть стрілку до скронь, витягуючи і злегка піднімаючи її, щоб додати очам легку косоокості. Замість кремовою підводки можна використовувати м'який пудровий олівець чорного або темно-коричневого кольору.
4
латексними аплікатором злегка розітріть лінії. Потім проведіть поруч зі стрілками лінії темно-коричневими тінями, потовщуючи їх до зовнішнього краю століття. Ще раз розітріть стрілки і проведіть нешироку смугу посередині верхньої повіки там же відтінком. Розтушуйте тіні для плавного переходу кольору. Не забувайте витягати стрілки до скронь, злегка піднімаючи їх. Якщо лінії виявляться нерівними, подправьте їх чистою ватною паличкою.
5
Оцініть симетричність очей, при необхідності додайте ще тіней. Під брову покладіть світлий переливається тон, він підсилить ефект контрасту. Використовуйте засіб золотисто-бежевого, кремового або сріблястого відтінку. Світлі тіні зручно накладати подушечкою пальця, злегка вбиваючи їх у шкіру.
6
Для більшої яскравості стрілки можна продублювати рідким підведенням. Так макіяж буде ще більш стійким і насиченим. Внутрішнє повіку підкресліть водостійким олівцем темно-коричневого або чорного кольору.
7
Вії завийте за допомогою щипців, а потім нанесіть на них об'ємну туш. Накладайте її в два тонких шару, плавними рухами. На вії у зовнішнього куточка ока можна покласти додатковий шар туші. Для посилення драматичного ефекту варто використовувати накладні пучкові вії. Прикріпіть по два-три пучка у зовнішніх куточків верхніх повік.
8
С котячим макіяжем очей добре поєднується світлий тональний крем, неяскраві рум'яна і помада природних відтінків. Уникайте темних пудр, блиску і темних помад - з ними ви будете виглядати вульгарно.