Як відкрити віддалений доступ.

Віддалений доступ дозволяє здійснити процес взаємодії до вашого робочого столу з віддаленого комп'ютера. Всі ваші програми, файли і мережеві ресурси завжди будуть з вами. Така можливість дуже зручна і необхідна. Адже не носити ж із собою всюди комп'ютер. Щоб скористатися цією функцією, передусім потрібно налаштувати певні параметри.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити віддалений доступ до робочого столу, зайдіть в систему як Адміністратор. На значку "Мій комп'ютер" кликнете правою кнопкою миші. Виберіть в меню, "Властивості". Зайдіть в "Властивості системи". Натисніть на "Віддалене використання". Постарайтеся включити "Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера".
2
Щоб на вашому комп'ютері можна було включити функцію віддаленого доступ а, треба складатися в групі Адміністраторів або «Групі користувачів віддаленого робочого стола». Для цього треба зайти в систему Адміністратором. Правою кнопкою миші клацнути по значку "Мій комп'ютер" і зайти в "Властивості". В "Свойствах системи" виберіть пункт "Віддалене використання". Зайдіть в розділ "Вибрати віддалених користувачів". У вікні, яке з'явиться, натисніть «Додати». Де написано "Введення імені обираних об'єктів", напишіть ім'я користувача для додавання в список. Щоб знайти всіх користувачів, можна натиснути на графі "Додатково" і "Пошук". Після того, як додасте користувача, натисніть "Ок".
3
Для установки "Підключення до віддаленого робочого столу" на комп'ютерах, знадобиться в привід вставити диск з програмним забезпеченням. З меню установки вибрати графу "Виконати додаткові завдання". Натисніть кнопку "Встановити майстер підключень до віддаленого робочого столу". З'явиться інструкція, за якою вам треба слідувати. Вона допоможе завершити установку. Після установки зайти в "Пуск". Виберіть вкладку "Програми" і "Стандартні". Натисніть "Зв'язок" і "Підключення до віддаленого робочого столу". У вікні запишіть ім'я або ж IP комп'ютера. Натисніть "Підключити". З'явиться "Вікно вітання Windows". Введіть ім'я, пароль (при необхідності домен). Тепер можна користуватися.