Як лікувати кота при застуді. застуда у кішок Як лікувати.

Багато симптоми, які вказували б на звичайну застуду у людини, для кішки, в більшості випадків, означають інфекційне захворювання, тому часто лікувати треба не застуду, а щось інше. Кішки теж можуть застудитися, але це трапляється вкрай рідко. Серйозні симптоми означають, що треба терміново звернутися до ветеринарного лікаря, особливо якщо захворів кошеня. Захворювання, з яким впорається дорослий кіт, для малюка може стати смертельним.
Інструкція
1
Коли кіт прохолов, то апетит у нього знижується, спостерігається млявість і апатичність. Вітаміни та імуномодулятори допоможуть тварині швидше впоратися із захворюванням. Ні в якому разі не можна лікувати вихованця ліками для людей. Вони можуть надати найнесподіваніше вплив, добре, якщо не сильно зашкодять вихованцеві. Для кішок існують свої власні ліки, спеціально для них розроблені. Якщо кіт просто переохолодився, то він досить швидко одужує сам.
2
Якщо кіт чхає, з носа тече, то він підхопив інфекційне захворювання. Навіть якщо котик домашній, все одно у нього було, звідки заразитися - на підошвах взуття люди приносять з вулиці дуже багато всяких мікробів. Інфекції у кішок лікуються антибіотиками, вітамінами, імуномодуляторами. Антибіотики бувають в таблетках і ін'єкціях, решта препарати, як правило, вводяться як уколи. Не намагайтеся самі лікувати хвостатого при застуді, всі ці ліки мають бути спеціально перепризначено для кішок, і виписати їх повинен ветеринар. Іноді щоб визначити захворювання потрібно провести аналіз слизової оболонки носа кота, а також кон'юнктиви і слизової рота.
3
Ознака здорового кота - мокрий ніс. Якщо він сухий, то викликано це може бути як переохолодженням, так і чимось іншим: від зневоднення до паразитів. Причиною нежиті у кота, можливо, стала алергічна реакція. У будинку повно речовин і складів, які шкідливі для кішок, від всілякої побутової хімії до косметики.
4
Якщо кіт безперервно чхає, це не застуда, а, ймовірно, сторонній предмет потрапив йому в ніс. Зазвичай кішки позбавляються від таких речей самі, але якщо у них виникають проблеми, негайно звертайтеся до ветеринара.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fcdNHsNyIEU
Зверніть увагу
Якщо продавець у магазині для тварин радить вам якісь ліки, поставтеся до цих порад з великою обережністю. Торговці не зобов'язані мати ветеринарну освіту, нерідко їхні поради нагадують народну медицину в гіршому її прояві. У кожному разі, довіряти лікування вихованця варто тільки ветеринару.
Корисна порада
Від багатьох вірусних захворювань для кішок можна зробити щеплення. Весна і осінь - час, коли імунітет у вашого вихованця може бути ослаблений, так що якщо ви хочете убезпечити тварину, зробіть йому щеплення.