Як почати вести здоровий спосіб життя.

Здоровий образ життя - це зовсім не страшно! Самокатування жодного відношення до справжнього фізичному та духовному здоров'ю не мають. Здоровий образ життя передбачає правильне смачне харчування, фізичну активність і гарний настрій. Почнемо прямо зараз?
Вам знадобиться
  • фрукти,
  • чай,
  • мінеральна вода,
  • висівковий і т.п. хліб,
  • знежирені або маложирні молочні продукти.
Інструкція
1
Як ми їмо? До обіду слід з'їдати який-небудь фрукт. Це «втихомирить» апетит, і ви вже не станете є багато калорійної їжі. До того ж будь-який фрукт - це джерело вітамінів і мінеральних речовин. Їжте тільки висівковий, цільнозерновий і т.п. хліб, в якому є клітковина і вітаміни. Він сприяє зміцненню імунітету і дозволяє довше не відчувати голоду. Вживайте маложирні і знежирені молочні продукти. В них не менше корисних речовин, ніж у їх більш калорійних побратимах! Раз на тиждень влаштовуйте собі день вегетаріанства або хоча б готуйте вечерю без м'яса. Це допомагає очистити організм. Не користуйтеся торговим автоматами з шоколадками, чіпсами, солодкої газованою водою і пр. Цей фаст-фуд - марне «набитого шлунку», яке і голод-то толком не вгамує. Краще знизити апетит, випивши мінеральної води з лимоном або зеленого чаю, а потім вже поїсти по-людськи.
2
Що ми п'ємо? Нехай на вашому столі завжди стоїть пляшка води. В день потрібно випивати не менше двох літрів. До того ж варто пам'ятати, що іноді ми приймаємо спрагу за голод. Вода не дасть з'їсти зайве. Пийте менше кави. Краще вживати каву вранці, а потім переходити на чай. Варто відмовитися від кави з вершками, цукром, сиропом і т.д. І поменше алкоголю!
3
Скільки ми рухаємося? Проходьте пішки деяку відстань на роботу і з роботи. Можна спеціально виходити на пару зупинок раніше. Також щодня гуляйте як мінімум 20 хвилин. Це вийде зробити навіть в середині робочого дня - під час обідньої перерви (така прогулянка буде корисна не тільки для тіла, але і для розуму - можна обміркувати нові ідеї, намітити плани і т.д.). Не менше разу на тиждень ходите в спортзал, а вдома робіть зарядку (наприклад, в перерві між справами або під час рекламної паузи). Активно, насичено, різно образ але проводите вихідні!
Корисна порада
Знайдіть однодумців! Разом змінюватися веселіше.