Як зробити кулер тихіше. Як зробити тихіше на ноутбуці.

Щоб зробити кулер тихіше, необхідно продути його від пилу і змастити машинним маслом; або за допомогою шприца ввести масло під пластмасову пробку. Ще один спосіб - це впаивание змінних резисторів. Крім того, важлива профілактика осідання на кулер ах пилу.
Вам знадобиться
  • масло, шприц, голка, резистор, шнур, ізолента
Інструкція
1
Отвинтите кулер від блоку живлення, також зніміть наклейку. Прочистите кулер від накопичилася пилу і залийте машинне масло - ні в якому разі не соняшникова. Ретельно прочистіть місця між корпусом і пропелером. Не лийте масло - буде достатньо кількох крапель. Якщо ж проблема шуму полягає в тому, що про корпус стукає гвинт, тоді має сенс підпиляти їх - але зовсім небагато.
2
Візьміть шприц і голку, шприц наповніть олією, після чого за допомогою голки проткніть наклейку і пробку з пластмаси, що знаходиться під нею. Введіть під пробку їх шприца масло.
3
Якщо всі «ремонтні роботи» з мастилом не допомагають, зробіть ось що: вимкніть блок живлення і розгвинтити його. Знайдіть 2 шнура, які ведуть до пропелеру. Нехай вас цікавить «+», він, як правило, червоного кольору. Подрежьте його - бажано - посередині. Впаяти змінний резистор - 1-5 kOm. При повільному його прокручуванні знайдіть саме такий момент, коли при включенні пропелер здійснює обертання без будь-якого впливу на нього. Це дуже важливо, в іншому випадку ви ризикуєте викинути блок живлення на звалище! 3-4 години поганяйте блок живлення, іноді промацуючи його пальцем. Якщо він буде перегріватися - зменшіть опір.
4
Вимкніть живлення, Випаяти резистор, вимірюючи його опір. Дістаньте такий же резистор, але вже з опором постійним. Його запаяти на місце, де знаходився і змінний. Обмотайте його будь-яким ізоляційним матеріалом, наприклад, ізоляційною стрічкою. Загвинтите харчування на місце.
Зверніть увагу
Для профілактики раз в три місяці продувайте кулер від пилу, бажано щодня протирайте системний блок від пилу. Якщо дотримуватися цю «техніку безпеки», наступного разу вам не доведеться дізнаватися, як зробити кулер тихіше.
Корисна порада
Остання порада під пунктом 3 рекомендується виконувати тільки тим, хто дуже впевнений у своїх силах, оскільки можна і кулер «угробити».
Коли раптово виникає потреба в тому, що в перебігу недовгого часу зберегти їжу або напої в холоді, кулер дуже просто зробити своїми руками з підручних матеріалів, знайдених у будинку. Головний принцип дії саморобного кулер а - ізоляція - зберігати внутрішній холод від зовнішнього тепла, тоді вміст кулер а буде благополучно зберігатися охолодженим протягом декількох годин.
Вам знадобиться
  • Пінопласт
  • Маленькі пластикові коробки з кришкою
  • Антибактеріальне мило
  • Лід
  • Вода
  • Герметизуюча клейка стрічка
Інструкція
1
Вимийте пластикові коробки теплою водою з антибактеріальним милом і ретельно висушіть.
2
Розламайте пінопласт на дрібні шматочки - такі, які поміщалися б в коробочках. Прокладіть пінопластом стінки контейнерів.
3
Використовуйте клейку стрічку, щоб закріпити пінопласт у стінок контейнера.
4
Наполовину наповніть пластиковий контейнер льодом. Закрийте кришку і струсіть коробочку, щоб лід розмістився в нижній половині коробки.
5
Помістіть їжу та напої зверху. Переконайтеся що вони на пару сантиметрів занурені в лід - це забезпечить їм непорушність.
6
Досипьте верх вашого кулер а льодом наскільки це можливо. І закрийте коробку кришкою. Кулер готовий!