Як намалювати ланцюг.

Люди, які займаються малюванням в стилі фентезі, не з чуток знають, як можна урізноманітнити малюнок. Для цього, звичайно ж, краще всього використовувати ланцюги різних видів. Саме вони можуть елегантно і красиво доповнити костюм придуманого фантастичного героя. Ланцюги уособлюють могутність і силу. Однак намалювати ланцюг досить складно і для цього слід знати декілька тонкощів і нюансів
Інструкція
1
Відкрийте в Photoshop новий документ. Розмір документа ви можете визначити самостійно такий, як потрібен саме вам.Виберіте інструмент Rounded Restangle Tool
2
Намалюйте ланка цепі.Залейте форму (Fill Path) .Сохраніте кисть.
3
Створіть ще один новий документ або новий слой.Запріте прозорість пікселів (Lock transparent pixels) .Виберіть пензлик (будь-яку на ваш смак) .Сделайте Opacity і Flow, приблизно 50% .Наметьте кольору і відблиски.
4
Поправте форму, зробивши її більш акуратною і відблиски, роблячи їх більш четкімі.Еслі ланцюг має вертикальне чи горизонтальне розташування, то достатньо брати пензлем ланки і натякають (надягати) їх одне за іншим, створюючи ланцюжок.
5
Якщо ж ланцюг висить в іншому напрямку, то: Візьміть кілька кілець прямо висять звеньев.Виделіте кожна з ланок за допомогою Лассо і вертите в потрібному направленіі.Помніте, при цій процедурі найкраще все робити ручним способом, не вдаючись до Transformation, тільки тоді вигини ланцюга вийдуть правильними і красивими.
6
Отримавши вигнуту ланцюг , замкніть пікселі, як і в першому випадку, намітьте форму і поставте блік.Цепі ви можете робити будь-якої довжини, будь-якого розміру, форми і будь-якого кольору, заливаючи, відповідно, цими квітами фон.Ваша ланцюг готова, залишилося тільки перенести її на потрібний малюнок і насолоджуватися своїм творінням.