Як намалювати спеку.

В пейзажного живопису автори часто демонструють глядачеві всілякі елементи природи. Це і поля, і луки, і моря і океани, безкраї степи і багато іншого, включаючи і навколишнє людини середу, таку як споруди, предмети побуту і т.д. Художники пропонують нашій увазі морський, міський, сільський, індустріальний та інші види пейзажу. На деяких з картин ми можемо помітити надзвичайну красу, яка ніколи не тільки предмети, але й погодні явища, такі як вечір, мороз, спеку та ін. Як же майстрам художнього справи вдається домогтися таких результатів і передати на полотні такі дрібниці. Про це і піде мова в даній статті, а саме про те, як намалювати спеку .
Інструкція
1
Підготуйте акварель, воду і мольберт з листом бумагі.Обратіте увагу на картини відомих художників і ознайомтеся з ними, розглянувши, приблизний тон фарб, який передають дане явище.
2
Намалюйте свою картину з палючим сонцем, пустельними пісками або іншим тропічним місцем, де доречним буде додати кілька тонкощів у вигляді міражів або іспареній.Сделайте обов'язково фон картини. Він не повинен залишатися белим.Дайте фарбам висохнути.
3
На тлі блакитного повітря, тропічних пісків або нагрітого асфальту зробіть кілька прозорих смужок за допомогою простої води. Тобто в декількох місцях трохи хвилястими лініями размойте фон. Робити це слід тонким пензлем, ледве торкаючись до художнього твору так, щоб вийшов візуальний міраж, ілюзія іспаренія.Картіна готова, а ефект спеки присутній на вашому творінні.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що тільки пейзаж аквареллю можна намалювати повітряним і прозорим, передавши і легку свіжість і спеку та морозною. Деякі прийоми живопису аквареллю дозволяють передати самі незвичайні явища, такі як туманний ранок, що тягнеться димки або пливе спеки, що біжать клубів хмар або пориви вітру. Однак, щоб передати все це, необхідно, грамотно підійти до вибору кольору, адже саме від залежатиме подібне художню майстерність. Пам'ятайте, що виправити акварельний мазок досить складно, тому помилок краще не робити.