Як намалювати село.

Село - то місце, де кожна людина може відчути свободу, відпочити душею і тілом, вдихнути свіже повітря і насолодитися прекрасною природою. Найчастіше, дивлячись на картини відомих художників із зображенням сільського пейзажу, ми з головою занурюємося в той світ, але ж намалювати таку картину не так-то вже й складно самостійно. Порадуйте близьких людей і створіть свій шедевр, а ми розповімо вам, як намалювати поселення правильно і швидко.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до малювання села, ви повинні знати, що картина повністю передає настрій художника і є польотом його думок і фантазій, а, отже, чим позитивніше настрій, чим багатша ваша фантазія, тим красивіше і емоційніше вийде ваше художнє творіння.
2
Підготуйте всі необхідні матеріали та обладнання для написання картини (мольберт, фарби та ін.). Згадайте моменти життя, коли ви були в селі або проїжджали повз. Подумайте, що найбільше запам'яталося з побаченого і почутого, колись. В картині важливо помітити, важливо подчеркнуть.Взгляніте на шедеври художників, які зображали сільський пейзаж.
3
Продумайте в голові свою картину, намалюйте подумки її. При малюванні села пам'ятаєте, що головним тут буде передати повітря, адже його в селах надлишок. Не дарма ж кажуть, що саме в сільській місцевості можна зітхнути на повні груди. Однак тут так само слід враховувати, що село - це не тільки свіже повітря, це ще природа, старовинні будинки з різьбленими віконцями, незвичайні лавки, колодязі, розвалені сараї, будки з собаками, городи, гра сільських дітлахів у дворі, водойми та багато іншого .
4
Накидайте представлену в голові картину на аркуш паперу простим олівцем. Почніть малювати з малого - з будинків, стежок біля будинку, що гуляють курей, малинки в городі, вуликів біля будинку з дідом, як збирав мед і т.д. Адже в будь-якому з цих моментів присутній сільська життя, а, отже, саме з них можна створити справжній сільський пейзаж, збираючи по шматочках дрібні частинки думок.
5
Почніть розфарбовувати отримані начерки, надаючи їм колір. Пам'ятайте, що малювати сільський пейзаж можна не тільки аквареллю, це так само можуть бути кольорові олівці, вугілля, олія, гуаш, пастель, туш і т.д. Залежно від того, який матеріал оберете ви і залежить краса і необичайность вашої картини.
6
Помістіть картину в дерев'яну рамку.Повесьте вийшло мистецький витвір на стіну, подаруйте друзям або поставте біля каміна.