Як намалювати єнота.

Єнот - досить відоме тварина і казковий персонаж, якого знають у всьому світі за полюбилася пісеньці «Від посмішки». Досить часто діти просять намалювати єнота , проте що робити, якщо батьки не знають, як це зробити. Ми допоможемо вам у вашій проблемі і постараємося пояснити, як намалювати єнота красиво, швидко і легко.
Вам знадобиться
  • простий олівець, добре заточений, ластик, білий аркуш паперу формату А4 і циркуль
Інструкція
1
Візьміть олівець і аркуш бумагі.Нарісуйте допоміжні лінії, серед яких коло (голова), малюється за допомогою циркуля і овал - тіло єнота , який розташовується недалеко від кола.
2
Розділіть коло на 4 рівні часті.Проресуйте вушка на мордочці.
3
З'єднайте вушка з нижньою частиною кола плавними трикутниками вниз з обох сторін, щоб вийшла мордочка єнота .Рісуйте деталі мордочки, хитрі очі, невеликі носики і посміхаються ротік.Рісуйте мордочки у вигляді тюремних масок. На перший погляд смішно, але це природний окрас зверьков.Дорісуйте з овалу (тіла) задні і передні лапки.
4
Прірісуйте до лапок коготкі.Нарісуйте великий пухнастий хвіст із загостреним кінчиком ззаду тулуба єнота .Сотріте всі непотрібні допоміжні лінії.
5
Намалюйте смужки по всьому хвосту.Раскрасьте єнота . Відмінний варіант для цього простий олівець, яким слід зробити більш чорні і сірі лінії і штрихування.
6
Надайте фон рісунку.Енот готов.Рісуйте самі і вчіть малювати своїх дітей, адже подібного роду малюнки розвивають не тільки художні навички, але так само фантазію дитини, її посидючість, увагу і пам'ять.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KriIQup4rbw