Як перефарбувати чорний колір волосся.

Світлі волосся дуже легко перефарбувати в будь-який відтінок. Значно важче справа йде з темним волоссям. А якщо у вас чорна або темно каштанова шевелюра, то фарбування вже стає проблемою. Адже чорний колір неможливо відразу перефарбувати в більш світлі тони. Для цього потрібно попереднє освітлення.
Вам знадобиться
  • Фарба, якою ви збираєтеся пофарбувати волосся після освітлення; освітлювач, в більшості випадків використовується біла хна, але можна взяти і перекис водню; пластмасова або скляна посуд для приготування осветляющей суміші та фарби; що-небудь не металеве, чим можна перемішувати суміш; рукавички; целофановий ковпак на голову.
Інструкція
1
Приготуйте осветляющую суміш. Для цього порошок білої хни змішайте з гарячою водою до отримання однорідної суміші. Потім вимийте голову.
2
На вологі волосся нанесіть осветляющую суміш. Проробляти всю операцію з фарбування треба в рукавичках, оскільки хна зафарбовує шкіру і нігті. Намагайтеся розподілити суміш рівномірно по всьому волоссю
3
Укутайте волосся в рушник, попередньо вдягнувши на волосся целофановий ковпак. Зачекайте, поки волосся будуть освітлюватися. Слідкуйте за зміною відтінку волосся. Якщо відчуєте паління на шкірі голови, відразу ж змийте осветляющую суміш. В цьому випадку фарбування варто відкласти до кращих часів.
4
Якщо освітлювання пройшло нормально, змийте хну великою кількістю води. Якщо волосся будуть погано промиті, і на них залишиться хна, то у вас з'явиться відчуття піску в волоссі. Висушіть волосся .
5
За інструкцією приготуйте фарбу потрібного вам відтінку. Нанесіть фарбу на сухі волосся рівномірно по всій довжині. Повторіть процедуру з закутуванням голови в рушник.
6
Коли за часом повинен вийти бажаний відтінок, змийте фарбу великою кількістю води і висушіть волосся .
Зверніть увагу
Ні в якому разі при будь-якому фарбуванні або освітленні волосся не використовуйте металевий посуд. Метал здатний реагувати з хімічними речовинами в фарбах, і це може привести до фарбування волосся в абсолютно несподіваний колір.
Корисна порада
Результат буде значно краще, якщо освітлювання проводити в кілька етапів з перервою в пару днів. Але якщо у вас немає на це часу, можна зробити все одразу.