Як позбутися від вусиків над верхньою губою. Як зробити губи великими.

Досить часто у дівчат і жінок зустрічаються вусики над верхньою губою. Причиною тому можуть служити і вроджена схильність, і серйозні гормональні проблеми. Але очевидно одне - жінка не народжена бути гордим носієм вусів, і з цим косметичним недоліком неодмінно потрібно боротися! Які способи боротьби з волоссям над губою зарекомендували себе, і які з них - ефективні?
Інструкція
1
Якщо ж проблема вусів не перебуває тільки в ледь помітному гарматі, і у вас ростуть жорсткі темне волосся, то, звичайно, варто показатися лікарю. Причиною такого недоліку може бути гормональний збій, який не обіцяє нічого доброго для організму в цілому. Якщо "неполадка" буде виявлена ендокринологом, то лікар призначить коригуючий медикаментозне лікування, і волосся перестануть рости самі собою.
2
Волосся на верхній губі ні в якому разі не можна збривати - це призведе до їх посиленого і запеклому зростанню, а також можливого потемніння. Якщо ви не бажаєте вискубувати волоски, то можете скористатися м'якими депіляційним кремами для чутливої шкіри. Ніжний крем наноситься на простір над верхньою губою на кілька хвилин, а потім акуратно знімається лопаткою. Правда, перед застосуванням цього способу вам обов'язково варто зробити тест на алергію, завдавши трохи крему на простір близько згину ліктя. Якщо ж шкіра почервоніла і стала свербіти, то вам, на жаль, доведеться вибрати інший спосіб. Інакше замість ледве помітних вусиків на вашому особа буде красуватися яскрава червона смужка.
3
Усики, якщо їх небагато, можна акуратно вискубувати пінцетом. Також для того, щоб видалити волосся з коренем, можна користуватися спеціальними восковими смужками, після них вусики не зростатимуть 3-4 тижні. В магазинах можна знайти спеціальні смужки невеликого розміру, розроблені спеціально для видалення волосся на обличчі.
4
Лазерна епіляція - радикальний, але цілком виправданий спосіб для тих, хто мріє позбутися волосся назавжди. Робити її краще в спеціальних клініках і салонах, але може знадобитися кілька сеансів. У цього способу є один недолік - використовувати його можна тільки тим, у кого волосся темне, для світловолосих ж вона може виявитися зовсім неефективною. Справа в тому, що лазер впливає на волосся і його корінь через меланін, своєрідний "барвник" волосся.
5
Для світловолосих дівчат теж є радикальне рішення, і ім'я йому - фотоепіляція. Вона, як і лазер, видаляє волосся назавжди, і впливає на них за допомогою сильного теплового ефекту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e2zXFJyRRaU
Зверніть увагу
Як позбутися від волосся на на обличчі Все жінки знають, що волосся на обличчі не можна видаляти, інакше їх стане тільки більше. Для того, що б позбутися волосся на обличчі візьміть розчин "риванола" - 1: 1000, нанесіть на вату і щодня протирайте їм волосся. Застосування риванола здатне врятувати ситуацію і позбавити від волосся на скронях, щоках і над верхньою губою.
Корисна порада
Але засмучуватися не варто, при нинішньому розмаїтті засобів та методів, видалити волосся над верхньою губою не є проблемою. Як позбутися? Спочатку необхідно переконається, чи є ця проблема виключно косметичним недоліком. Якщо у Вас зі здоров'ям все добре, але волосся на обличчі дуже тривожать, існує кілька способів, як все таки позбутися волосся над верхньою губою. Спосіб перший: вищипування.