Як зшити дитячий сарафан. Дитячий сарафан зшити.

З настанням спеки хочеться одягнутися якомога простіше і легше. І якщо для себе можна вибрати футболки та шорти, то у випадку з дитячим одягом необхідно бути більш вимогливими. Адже п'ятирічна дівчинка хоче не тільки комфорту, але і краси. Виходом із ситуації стане ошатний сарафан , скроїти і зшити який не складе особливих труднощів.
Інструкція
1
Зніміть з дитини мірки. За допомогою сантиметрової стрічки виміряйте обхват грудей, відстань від плеча до колін (висота варіюється за бажанням), від плеча до пахвової западини.
2
Візьміть папір для викрійки. Накресліть вертикальну лінію (відрізок АБ) - вона дорівнює бажаної довжині сарафан а.
3
Перпендикулярно побудуйте відрізок БВ. Це ширина сарафан а, рівна напівобхвату грудей з додатком 3-5 см на посадку. Якщо ви хочете зробити сарафан вільним, збільште його ширину і в верхній частині зробіть кулиску для тасьми, яка збиратиме тканину спадаючими складками.
4
Від точки А відміряйте відстань, рівну висоті пройми від плеча до пахви. Перпендикулярно від точки А відкладіть ширину пройми. Це значення змінюється в залежності від віку і, відповідно, розміру дитини.
5
Виріжте побудовану деталь і англійськими булавками приколіть її до тканини (часткова нитка повинна розташовуватися вертикально). Виріжте дві однакові деталі сарафан а - задню і передню.
6
Підверніть два рази і приметайте вручну краю пройми, верхню і нижню частину виробу, потім прострочіть на машинці. Після цього змітайте і зшийте деталі між собою. До верхньої частини пристрочите відповідні за кольором стрічки або лямки, скроєні з тієї ж тканини, що і сарафан .
Корисна порада
При побудові викрійки не забудьте залишити припуски на шви (в середньому 2 см).