Як прикріплювати накладні волосся. Як в домашніх умовах прикріпити накладні, пасма.

Багато жінок мріють про пишних, довгих і красивих волоссі. Однак не в кожної виходить відростити волосся до потрібної довжини, та й з пишністю у багатьох проблеми. Саме тому й доводиться придумувати модницям і красуням різні способи «подовжити» волосся і збільшити їх обсяг. Один з таких способів - накладні пасма.
Вам знадобиться
  • Гребінець з тонкою ручкою, дзеркало і, власне, самі накладні пасма.
Інструкція
1
Ознайомтеся з типом кріплення пасм волосся. Необхідно зробити це до того, як приступати до прикріплення пасм до вашим рідним волоссю. Отримана інформація позбавить від деяких труднощів надалі.
2
Зберіть верхню частину волосся у хвіст. Потренируйтесь прикріплювати пасма. Для цього візьміть одну пасмо і прикріпіть її до волосся. Потім зніміть. Повторюйте процедуру кілька разів, до тих пір, поки не відчуєте, що робите це впевнено.
3
Використовуючи тонку ручку гребінця, розділіть волосся по рівній лінії. Зберіть волосся у високий хвіст. Пам'ятайте, що прикріплювати волосся доведеться, починаючи з самих нижніх волосся.
4
Використовуйте найширші пасма, які є в комплекті, для прикріплення на нижній рівень волосся. Якщо у вашому наборі дві широких пасма, то ви цілком можете закріпити їх обидві на цьому рівні. Першим ділом прикрепляйте середній затискач, а вже після нього бічні.
5
Перевірте, чи рівно ви прикріпили волосся . Важливо, щоб пасма були зміщені в ту чи іншу сторону. Так само перевірте надійність кріплення. Волосся повинні добре триматися на голові. Поверх цієї широкої пасма прикріпіть наступну широку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що перед сном пасма обов'язково потрібно знімати.
Корисна порада
Використовуйте вузькі пасма для скроневої частини голови. Точно так же прикріпіть і їх. Вибирайте волосся тон в тон підходящі до вашого кольору волосся. Інакше ваші накладні пасма будуть занадто сильно виділятися серед решти волосся.