Як привітати тещу.

Практично кожен чоловік хоча б раз у житті виявляється в ситуації, коли необхідно привітати тещу . Незважаючи на безліч анекдотів на тему взаємин між тещею і зятем, сім'ї, в яких все складається інакше, зовсім не рідкість. Але незалежно від того, яка у вас теща, уникнути поздоровлення все-таки не вийде. Тому поставтеся до привітання зі святом як до прекрасної можливості сказати своїй тещі кілька теплих слів. Тим більше, слідуючи народній мудрості: «про тещу або добре, або нічого», правильно підібраними словами можна розтопити серце навіть самої неприступною тещі.
Інструкція
1
Спочатку у своєму привітанні зятю слід подякувати тещу за народження та виховання дочки, яка стала для нього самого справжнім подарунком. Але не варто забувати про те, що теща і сама жінка, а значить, як будь-яка представниця прекрасної статі, любить компліменти. Якщо ваша теща продовжує трудитися, не забудьте побажати їй творчих успіхів, якщо ні, то у неї, напевно, є улюблене заняття, в якому вона теж хотіла б домогтися успіху. Ніколи не будуть зайвими побажання довгого життя без бід і хвороб. Найдорожчим подарунком для тещі буде ваше визнання в тому, що її допомога для вас неоціненна.
2
Щоб зробити тещі не тільки приємний, а й корисний подарунок, чоловік завжди може скористатися порадою дружини, оскільки хто, як не вона, знає смаки та бажання своєї мами.
3
Найголовніше - не забудьте доповнити своє привітання букетом квітів, посмішкою і увагою до матері дорогого для вас людини. І тоді теща відчує себе щасливою від того, що у неї такий люблячий зять.
Зверніть увагу
Хорошим універсальним варіантом подарунка може стати сертифікат на придбання товару на деяку суму або відвідування салону краси з можливістю вибрати послуги самостійно. В цьому випадку ваша «друга мама» зможе дійсно отримати те, що їй хочеться.
Корисна порада
При виборі подарунка слід враховувати в першу чергу вік жінки та її інтереси. Для любительки активного способу життя можна підібрати квитки на цікаву виставку, в театр або навіть поїздку. А для любительок облаштовувати сімейне вогнище подарунки повинні бути зовсім іншими. Це можуть бути домашні рослини, елементи декору або пристосування, що полегшують домашню працю. Предмети обстановки, побутова техніка, теплий плед - все це може стати прекрасним подарунком для тещі, якщо буде вибрано з турботою і теплотою.