Як навчитися шити плаття.

Будь-яка жінка сьогодні може вибрати собі плаття за смаком. І швейна промисловість весь час збільшує випуск одягу, щоб постійно підтримувати широкий асортимент товару. Не дивлячись на це, більшість жінок хочуть навчитися шити, щоб одягати себе в унікальні ексклюзивні речі. Буває, коли в якій-небудь штучці не подобається довжина, фасон, або сидить вона не зовсім по фігурі. В цьому випадку вміння шити значно спрощує ситуацію. Навчитися шити не так вже й складно. Так, спочатку будуть невдачі, але потім справи підуть в гору.
Вам знадобиться
  • Матеріал для сукні, готові викрійки сукні на вашу розміром на папері або кальці, швейна машинка, ножиці, голка з ниткою, праска, крейда.
Інструкція
1
Переведіть готові викрійки вашого розміру на кальку і виріжте деталі викрійки. Викрійки можна знайти в будь-якому журналі мод, присвяченому шиттю.
2
Візьміть відріз тканини. Його необхідно попередньо випрати, висушити і погладити. Розташуйте на ньому деталі викрійки по частковій нитки, прикріпіть голками або притисніть грузиками. Вирізуйте деталі, не забувши залишити по 1см на припуски швів.
3
Обробіть отримані деталі. Якщо спідниця сукні складається з клинів, змітайте їх, а потім прострочіть на швейній машинці. Якщо плаття вузьке, то шви разутюжіваем на обидві сторони. Не забувайте, що петлі і кнопки повинні знаходитися на правій поличці ліфа сукні. Прямі або розширені рукава треба змітати, а потім пропрасувати шви праскою.
4
З'єднайте ліф із спідницею. Пам'ятайте, що спочатку потрібно змітати вручну, і тільки потім прошити на машинці. Ушийте в пройму рукава, якщо вони є. Обробіть горловину і поділ сукні. Для обробки країв матеріалу існує спеціальна машина - оверлок. Плаття готове.
Зверніть увагу
Сукня може приховати багато недоліків фігури, а може і підкреслити. Поставтеся дуже уважно до вибору фасону.
Корисна порада
Перед тим, як починати шити плаття, подумайте, якого кольору і з якого матеріалу ви б хотіли собі сукню. Вибирайте не сипучі матеріали. Після того, як матеріал обраний, можна приступати до шиття.