Як набрати вагу дуже швидко.

Для багатьох дівчат проблема недостатнього ваги стає вельми актуальною, і справа не тільки в тому, що зайва худоба навряд чи виглядає природно і красиво, а й у тому, що недостатність маси тіла здатна привести до великих проблем зі здоров'ям. Як набрати вагу так, щоб заробити не ожиріння, а гармонійне, красиве і струнке тіло?
Інструкція
1
В першу чергу запам'ятайте: набиваючи шлунок висококалорійної шкідливою їжею, солодощами, випічкою і фастфудом, який явно варто уникати повним дівчатам, ви заробите не гарна фігуру, а безліч проблем з шлунково-кишковим трактом і шкірою. А хіба гастрит і розсип акне - те, що ви хотіли? Продумуємо правильний і поживний раціон!
2
Недостатній вага - це в більшості випадків занадто швидкий метаболізм і погане засвоєння поживних речовин з їжі, що вживається. Тому варто розробити збалансоване меню, в якому будуть присутні вуглеводи, жири і білки. Величезну роль грає висока якість їжі. Таким чином, вуглеводи, які наситять організм - це не здобна випічка та солодощі, а хороші крупи і злаки (вівсянка, мюслі, ячмінна крупа, перловка). Білки - це оброблене на пару або тушковане легко усваиваемое м'ясо, жири - натуральні рослинні олії (оливкова або соняшникова). Не варто забувати і про овочі, в них міститься багато вітамінів і клітковини, які дуже необхідні нашому організму.
3
Правильне поєднання продуктів - ключ до здорового травленню і повноцінному харчуванню організму. Так, м'ясо, употрбеленное з вуглеводами начебто спагетті або крохмалю кшталт картоплі, навряд чи засвоїться. Його краще вживати з овочевим салатом, заправленим олією (так як масло допомагає всмоктуванню вітамінів, що містяться в овочах).
4
Стимулюйте свій апетит! Наприклад, вживання теплою підкисленою води або фруктового соку за деякий час до їжі (приблизно за півгодини) посилить виділення шлункового соку, і апетит моментально розіграється. Цей прийом також дозволяє організму якомога легше переробити і переварити їжу.
5
Дуже важливий розмір порції. Якщо при вигляді величезної тарілки вам хочеться встати з-за столу і втекти, так як осилити її ви все одно не зможете, просто розділіть блюдо на дві-три частини, і їжте з невеликою перервою. Поступове збільшення порцій також допоможе шлунку звикнути до нормального кількості їжі.