Як підібрати чубок до обличчя. Як можна носити чубок.

челок існує величезна безліч, і часто вони допомагають освіжити і оживити будь-яку, навіть саму нудну, стрижку. Але вибір чубчика - процес відповідальний, оскільки не існує універсального варіанту для всіх. Які ж чубчика бувають і яку варто підібрати саме вам?
Інструкція
1
Перший фактор, від якого вам варто виходити при виборі тієї чи іншої чубчика - це ваша форма обличчя. Практично будь-які чубчика можна носити тільки дівчатам з овальним і правильним обличчям, їм підуть і градуйовані, й рівні чубчика, а також симетричні або косі. Загалом, експериментувати можна не тільки за формою і фактурою, але і з довжиною - таким дівчатам підуть як короткі, так і довгі чубчики.
2
Скорегувати кругле обличчя цілком можуть асиметричні чубчика чубчика, з трохи рваними кінцями. Довжина повинна бути трохи вище брів, тобто середньої, так як короткі чубчика можуть акцентувати увагу на округлості особи, а надто довгі можуть виглядати зайво важко.
3
Якщо ваше обличчя - хворобливе, з гострими вилицями і за формою нагадує сердечко або трикутник, то вам підійдуть градуйовані асиметричні і не дуже густі чубчика. Також ви можете зробити чубок , яка за формою буде злегка нагадувати півколо, з видовженими краями. Чубчик повинна бути трохи рваною, в зворотному випадку ви тільки сконцентруєте увагу на більш широкій верхній частині особи і досить вузькому підборідді.
4
Дівчатам, яким їх підборіддя здається зайво важким, не варто робити асиметричні і досить короткі чубок з рваними краями, так як густа і рівна чубчик як би врівноважить масивну нижню частину обличчя.
5
Вузькому і витягнутому особі підуть чубчика злегка напівкруглої форми, вони згладять враження від хворобливого і худого личка, зроблять риси обличчя трохи більш м'якими. Особливо це стосується дівчат з довгим і гострим носом - пухнаста пряма чубчик зробить риси обличчя куди більш м'якими і відверне увагу від досить гострих рис.