Як відновити дихання: секрети здоров'я.

Велика частина людей веде сидячий спосіб життя, як у себе вдома, так і на роботі. Крім того, багато з них при цьому ще й курять. В результаті подих у таких людей порушується за рахунок скорочення надходження кисню в організм. Як у такому разі його відновити? Існує безліч різних вправ, які допомагають зробити це.
Інструкція
1
Очисне подих - спеціальна вправа, яке дозволяє швидко очистити дихальні шляхи. Його потрібно виконувати завжди, коли необхідно відновити подих . Прийміть початкове положення: встаньте, ноги розташуйте на ширині плечей, руки опустіть вздовж свого тулуба. Зробіть глибокий вдих і, не затримуючи подих , інтенсивно видихніть через щільно стиснуті губи (розтягніть їх на зразок посмішки), дрібними пропорціями. Щоки при цьому не надувайте. Тіло на видиху повинно бути максимально напружене: стисніть кисті в кулаки, руки витягніть вниз вздовж корпусу, випряміть ноги, сідниці підтягніть і щільно стисніть. Видихайте до самого кінця, щоб в легенях не було повітря. Повторіть кілька разів.
2
Наступна вправа називається очисне подих «XA». Воно корисно при завершенні інтенсивних м'язових робіт, для зняття напруги в організмі і глибокого очищення дихальних шляхів. Прийміть початкове положення: встаньте, ноги поставте ширше плечей, руки опустіть. Зробіть повний вдих, руки підніміть вгору. Потім, широко відкривши рот, різко видихніть. З видихом швидко зігніться в попереку. Повітря вийде з шумом з ваших легенів, голосові зв'язки видадуть звук «ХА». При цьому не потрібно спеціально кричати. Далі зробіть плавний повний вдих, руки підніміть вгору. І потім плавно видихніть носом. Руки опустіть вниз через сторони. Повторіть вправу 5 разів.
3
Вправа з перемінним подих м.Сядьте в зручну позу, щоб голова, шия і спина були на прямій лінії. Дихайте плавно і безшумно, без затримок виконуйте поперемінно лівою і правою ніздрями вдих, потім видих: вдих правою ніздрею - видих лівою, вдих лівої ніздрів - видих правою. Зміну ніздрів виробляєте перед видихом. Повторіть вправу 10 разів.