Як змінити дату знімка на фото.

Сучасні інтернет-ресурси пропонують безліч зручних і простих способів публікації зображень. Як правило, такі ресурси дозволяють переглядати користувачам не тільки сам знімок, але і додаткову текстову інформацію, звану заголовком файлу EXIF (Exchangeble image format). Саме в EXIF містяться дані про час зйомки (DateTime Original). Змінити дату зйомки цифрової фотографії можна програмним шляхом. Подивимося як це зробити за допомогою Picasa - безкоштовною програми для роботи з фотографіями від компанії Google.
Вам знадобиться
  • Якщо на вашому комп'ютері не встановлена програма Picasa, завантажте її за адресою http://picasa.google.com/thanks.html.
Інструкція
1
Запустіть програму Picasa. У лівій панелі відображаються скановані папки, що містять графічні файли. У правій панелі відображаються міні копії зображень. Якщо папка з потрібною фотографією відображається в лівій панелі, то КРОК 2 цієї інструкції можна пропустити.
2
Якщо папка не відображається в лівій панелі, необхідно її додати в число сканованих Picasa. Відкрийте меню «Файл», виберіть пункт «Додати папку в Picasa». Відкриється вікно «Менеджер папок». Виберіть в списку ту папку, яку потрібно додати. У правій частині вікна виберіть «Завжди сканувати» або «Сканувати один раз». Натисніть кнопку «OK». Все фотографії з обраної папки будуть скановані та відображені в Picasa.
3
Подвійним натисканням лівої кнопки миші виберете фотографію. Для того щоб переглянути її EXIF-дані, відкрийте меню «Фотографія», виберете пункт «Властивості». Праворуч відобразиться таблиця параметрів.
4
Для запису нової дати відкрийте меню «Інструменти», виберете пункт «Налаштувати дату і час». У вікні «Зміна дати фотографії» зміните дату за допомогою випадаючого компонента «Календар», використовуючи кнопки зі стрілками або курсорні клавіші. Також дату і час можна змінити вручну, встановивши курсор в поле для введення.
5
Натисніть кнопку «OK» і збережіть зміни. Для цього відкрийте меню «Файл», виберете пункт «Зберегти як» або «Зберегти копію» (в цьому випадку Picasa збереже вашу фотографію з новою датою в ту ж папку, а до імені файлу автоматично додасться номер версії).
Зверніть увагу
В EXIF в поле «Дата зйомки» записується дата і час, виставлені на вашій фотокамері. Перш ніж почати зйомку, переконайтеся в тому, що вони правильні.