Як лікувати поліп в жовчному міхурі. медицина жовчний поліп.

Процес утворення поліпів в жовчному міхурі часто відбувається без характерних симптомів, а виявляють їх випадково, іноді при простому ультразвуковому дослідженні шлунково-кишкового тракту. Симптоми розвивається поліпозу можна сплутати з гастритом: ниючі болі після їжі, які через 2-3 години повторюються знову, нудота, блювота, проблеми зі стільцем.
Інструкція
1
Лікування поліпозу проводиться шляхом хірургічного втручання при будь-якій підозрі на злоякісну пухлину. Залежно від складності захворювання, можуть бути видалені як самі поліпи, так і весь жовчний міхур. Поліпи на ніжці розміром менше 5 мм після виявлення спостерігайте у лікаря 2 рази на рік, поліпи без ніжки - кожні три місяці.
2
Після регулярного медичного спостереження протягом двох років показуйтесь лікаря не рідше одного разу на рік, протягом усього життя. З обережністю використовуйте лікування народними засобами, так як по-справжньому ефективно поліпоз жовчного міхура лікується лише хірургічним шляхом.
Зверніть увагу
Що служить причиною виникнення поліпів в жовчному міхурі, на сьогоднішній день невідомо. Серед фахівців найбільш поширені версії про прояв генних модифікацій, мутаційних процесів, а також вірусної природі захворювання.
Корисна порада
Згідно з даними, опублікованій на медичному порталі Doctorspb.ru, рентгенологічно зафіксувати процес малігнізації, тобто, переходу в стадію раку, неможливо. Найбільш точну інформацію про протікання захворювання здатна дати процедура ендоскопічного дослідження, яка нагадує гастроскопію. Різниця в тому, що прилад вводиться в дванадцятипалу кишку - область, максимально наближену до стінок жовчного міхура. Поліп розміром більше 10 мм підлягає видаленню. Після операції пацієнт відновлюється повністю, не втрачаючи працездатності.