Як зробити панель задач менше. Як панель задач зробити одним рядком.

Іноді в результаті необережних маніпуляцій користувача або системного збою ширина панелі задач стає занадто великий, що заважає нормально працювати з відкритими додатками. Є кілька способів повернути звичний зовнішній вигляд панелі.
Інструкція
1
Спробуйте найпростіший спосіб зменшення ширини - наведіть курсор миші на верхню кромку панелі задач , а коли він зміниться (стане двобічної вертикальної стрілкою), натисніть ліву кнопку і, не відпускаючи її, перетягнете зовнішню кордон панелі всередину до потрібної ширини.
2
Спробуйте виконати таку послідовність операцій, якщо просто перетягнути кордон не виходить: спочатку клацніть на вільному просторі панелі задач правою кнопкою миші і переконайтеся, що у випадаючому контекстному меню не варто позначки навпроти пункту «Закріпити панель задач ». Якщо мітка там є - зніміть її, якшо цей рядок меню мишкою.
3
Клацніть правою кнопкою вільний простір панелі швидкого запуску. В випав контекстному меню наведіть курсор на верхній рядок («Вид») і виберіть з двох з'явилися варіантів «Дрібні значки».
4
Наведіть курсор на ліву кордон (у кнопки «Пуск») другого (нижнього) ряду в панелі задач . Коли курсор зміниться і стане двобічної горизонтальної стрілкою, натисніть ліву кнопку миші і перетягніть вгору і вправо - на рівень значків в панелі швидкого запуску, але набагато правіше їх. В результаті цієї дії в панелі задач повинна залишитися лише один рядок. Панель швидкого запуску розміщуватиметься зліва, а праворуч - ярлички відкритих програм. Ширина панелі задач в такому вигляді повинна нормально регулюватися способом, описаним у першому кроці.
5
Є кілька інших операцій, які непрямим чином можуть зменшити ширину панелі задач . Один з них - зміна заданого у властивостях екрану значення масштабування розмірів шрифтів. Інший - зміна дозволу екрану, яке теж встановлюється у вікні властивостей екрана.