Як визначити породу кошеня.

У вас з'явився маленький буркітливий грудочку і вам дуже хочеться дізнатися, що за звір оселився у вашому домі? В цьому немає нічого складного - велика кількість літератури і різноманітних інтернет-ресурсів допоможуть вам швидко визначити породну приналежність вашого кошеняти .
Інструкція
1
Часто буває, що тварина потрапляє у ваш будинок абсолютно випадково - можливо, мурчал грудочку притягнув ваша дитина або ви самі не змогли пройти повз маленького милого істоти. В світі існує більше ста офіційно зареєстрованих порід кішок, губляться або опиняються на вулиці з вини недбайливих господарів кішки самих різних порід, тому у вас є реальна можливість принести з вулиці породистого тварини.
2
Якщо у вашому місті є клуб любителів кішок, то для початку можна спробувати звернутися з кошеням туди. Фахівці уважно розглянуть вашого малюка і допоможуть визначити породну приналежність вашого вихованця.
3
Якщо поблизу немає клубів любителів кішок або інших "котячих" організацій, то можна сходити в бібліотеку і попросити дати вам книги по породам цих тварин. Також можна переглянути річні підшивки журналу "Друг. Кішки", можливо, що в них ви також зможете почерпнути необхідну інформацію.
4
Ще один спосіб дізнатися породу вихованця - зазирнути в інтернет. На сьогоднішній день там існує безліч спеціалізованих сайтів, присвячених різноманітним породам кішок. Також в мережі можна знайти форуми, де ви зможете викласти фотографію вашого кошеняти , а фахівці допоможуть вам визначитися з породою.
5
Можна також спробувати звернутися за допомогою до ветеринарної клініки. Там ваша тварина не тільки оглянуть і проведуть профілактичні заходи (дегельмінтизацію, вакцинацію і т.д.), але і допоможуть зорієнтуватися з породної приналежністю.
6
Навіть якщо ваш кошеня виявився безпородним, то не варто засмучуватися - породна приналежність ніяк не впливає на гучне щасливе муркотіння і любов до свого господаря!
Корисна порада
Можливо, що ваш кошеня - метис, тобто один з батьків у нього був породистими. Якщо це так, то у вашого вихованця повинні бути характерні риси тієї чи іншої породи.