Як навчитися працювати на клавіатурі. стандартна швидкість друку.

Сьогодні навик швидкого набору тексту на клавіатурі необхідний не тільки людям, працюючим журналістами або секретарями, але і всім, хто працює за комп'ютером. Висока швидкість використання клавіатури дозволить вам заощадити досить багато часу і зробить спілкування в інтернеті більш швидким і зручним. Розвинути в собі достатній навик роботи за клавіатурою може кожен.
Інструкція
1
Спершу важливо навчитися друкувати текст, використовуючи всі десять пальців одночасно. Якщо ви будете друкувати тільки двома-трьома пальцями, то це суттєво знизить швидкість набору, а в підсумку може привести до серйозних захворювань суглобів.
2
Наступний крок до швидкого набору тексту - навчитися сліпому методу друку. В інтернеті ви можете знайти величезну кількість тренажерів, які допоможуть вам вирішити цю задачу (наприклад, «Time Speed», «Соло на клавіатурі » або «Всі 10»). Пам'ятайте про те, що встановивши програму, ви не навчитеся швидко друкувати. Тільки в результаті регулярних тренувань ви зможете освоїти швидку швидкість роботи за клавіатурою.
3
Після цього важливо закріпити отриманий навик. Найбільш простий спосіб - завести інтернет-щоденник, в якому ви будете щодня записувати не менш сторінки тексту. Також ви можете активно спілкуватися на безлічі форумів або використовувати програму ICQ. На даному етапі не важлива швидкість друку, головне - відчути легкість при роботі. Як тільки ви впораєтеся з цим, можна переходити до розвитку швидкості.
4
Спробуйте набирати тексти на час. З кожним новим заходом ви повинні зменшувати час, що витрачається на набір цього тексту. Через кілька днів збільште і ускладніть текст. Якщо ви не хочете самостійно підбирати тексти, то спробуйте брати участь в різноманітних інтернет-конкурсах на швидкість набору.
5
Стандартної швидкістю друку для людини є 150-200 символів на хвилину. Якщо ви з легкістю друкуєте більше 300 символів в хвилину, то це означає, що ви успішно впоралися з усіма етапами навчання швидкої роботи на клавіатурі .