Як завантажити велику фотографію.

Все частіше і частіше користувачі форумів, блогів і багатокористувацьких сайтів іспользуюn завантаження зображень на інтернет-сторінки. Обмежена функціональність деяких ресурсів не дозволяє завантажувати фотографії великих розмірів. Але якщо є попит, з часом з'являється пропозиція. Завантажувати великі фотографії стало можливо при використанні спеціальних сервісів.
Вам знадобиться
  • Інтернет-сервіс Radikal.ru.
Інструкція
1
Даний сервіс допоможе вам досить просто здійснити публікацію будь-яких зображень на сторінках інтернет-видань. Фотографія великого розміру - необов'язкова умова для роботи цього сервісу, він також легко справляється із зображеннями невеликих розмірів. Все, що від вас буде потрібно - вибрати картинку з вашого жорсткого диска і натиснути кнопку завантаження файлу. Серед інших достоїнств цього сервісу можна виділити: - обов'язкова реєстрація - якщо хочете каталогізувати ваші фото, варто зареєструватися, якщо хочете тільки розмістити кілька своїх фото, можна не реєструвати акаунт; - завантажені зображення можуть зберігатися вічно і абсолютно безкоштовно - при втраті працездатності жорсткого диска , ви можете легко відновити всі фотографії; - можливість завантаження файлу об'ємом до 10 Мб; - завантаження за допомогою спеціальних програм, без використання веб-інтерфейсу.
2
Відкрийте будь-який інтернет-браузер і скопіюйте це посилання http://www.radikal.ru, виділивши її і натиснувши правою кнопкою миші (пункт "Копіювати"). Потім вставте посилання в адресний рядок і натисніть клавішу Enter. Вставити посилання можна скориставшись командою «Вставити» контекстного меню або поєднаннями клавіш Ctrl + V (Ctrl + Ins).
3
У вікні, натисніть кнопку «Обзор», яка знаходиться навпроти рядка «Виберіть файл зображення на своєму комп'ютері». Виберіть фотографію і натисніть кнопку «Відкрити». У головному вікні програми вкажіть деякі параметри, які дозволять завантаження великих фотографій. Наприклад, слід прибрати галочку з пункту «Зменшити до 640 пікселів».
4
Після натискання на кнопку «Завантажити» необхідно почекати деякий час. Перед вами з'явиться список посилань. Серед них потрібно вибрати одну і скопіювати на сторіночку форуму, блогу чи сайту. Для сайту або блогу відмінно підійде пункт «6. HTML: картинка в тексті », для форуму може підійти пункти« 1. Посилання »і« 2. Картинка в тексті ». При вставці посилання на картинку в повідомленні форуму необхідно оточити посилання тегом IMG. Змінена посилання буде виглядати так: [IMG] http://radikal.ru/картинка.jpg" [/IMG].
5
Перейдіть до введення тексту повідомлення на форумі або сайті, вставте скопійоване посилання на зображення в потрібне місце і натисніть кнопку «Переглянути» або «Відповісти».