Як підписати запрошення на весілля. Як заповнювати запрошення на весілля.

Весілля - важлива подія в житті нареченого і нареченої, і хочеться, щоб в цей день все було ідеально і як ніколи красиво. Це стосується всього, кожної дрібниці, зокрема запрошень. Ось кілька порад, які допоможуть вам скласти запрошення на весілля .
Інструкція
1
Коли ви готуєте запрошення на весілля , враховуйте, що текст може бути довільним, але в ньому повинна міститися головна інформація. В запрошенні неодмінно вказуйте, хто, кого, куди, в який час і з якої нагоди запрошується. На додаток можете написати телефони, за якими гості зможуть уточнити необхідну інформацію, надайте схему проїзду до місця свята.
2
Коли весілля святкується з великим розмахом і необхідно запросити велику кількість гостей, можна скористатися вже готовими листівками, де текст заздалегідь видрукуваний, і все, що вам знадобитися - це лише внести потрібні дані. Найкраще замовити запрошення в спеціалізованій фірмі, професіонали без праці розроблять для вас справді чудові варіанти, які зможуть приємно здивувати ваших гостей. Або спробуйте скласти запрошення самостійно, залишивши прогалину для того, щоб вписати імена гостей, а потім роздрукуйте потрібну кількість копій.
3
Крім цього, існує варіант скласти окрему картку для кожного гостя, це, безсумнівно, підлестить всім запрошеним, але при великій кількості гостей займе дуже багато часу. Складаючи персональні запрошення, враховуйте те, в яких стосунках ви з людиною. Спираючись на це, вибирайте тон і стиль запрошення. Можливо, це будуть картки в офіційному тоні, а, може, і в жартівливому.
4
Зазвичай запрошення пишуться від імені нареченого і нареченої, але, якщо ви проводите весілля не вдома, і вона носить офіційний характер, то підписи в запрошенні ставлять батьки майбутніх молодят. Зверніть увагу на те, що, якщо весілля буде проходити в будинку нареченої, то запрошення підписують її батьки, якщо в будинку нареченого - то відповідно його батьки.