Як виправити криві ноги без операції.

Для того щоб зробити свої ноги красивими і привабливими, м ноги е вирішуються на дорогі операції. Однак не всі готові зробити такий крок, тому і шукають методи випрямлення ніг, при яких не довелося б використовувати хірургічне втручання. Такі способи дійсно існують.
Інструкція
1
Ви зможете уникнути хірургічного втручання, якщо почнете займатися танцями (не має значення, якими саме). Вибирайте саме ті, що припадають вам до душі і ті, заняття якими приносять задоволення. Такими танцями можуть виявитися і бальні, і спортивні, і художні, і сучасні напрямки танців (наприклад, вуличні танці, хіп-хоп і багато іншого). Правда, варто відзначити, що допомагають досягти найкращого результату заняття переважно бальними танцями, тому що саме вони здатні надати на ноги необхідне навантаження. Проте досягти ефекту можна з будь-яким танцем, потрібно лише докласти максимум зусиль і не забувати про терпіння.
2
Зробити свої ноги привабливими без операції можна за допомогою спеціальних гімнастичних вправ, благо на сьогоднішній день їх є величезна кількість. Буде краще, якщо ви будете виконувати не одне-два вправи, а зберете з різних цілий комплекс, який буде впливати на різні ділянки ніг. Головним правилом є регулярне виконання вправ, тільки дотримання його допоможе вам отримати видимий ефект.
3
Звичайно ж, запропоновані способи виправлення кривизни ніг не завжди здатні допомогти, іноді без хірургічної корекції не обійтися. Боятися в даній ситуації нічого, оскільки зараз операції проводяться з використанням останніх технологій. Однак перед тим, як зважитися на операцію, отримаєте консультацію фахівця, порадьтеся з ним, він детально розповість вам про форму викривлення, про можливу операції. Залежно від того, яка форма кривизни саме у вас (Х-подібна, О-подібна або помилкова), лікарем буде призначена індивідуальна терапія. Крім того, до вибору лікуючого лікаря і клініки слід підходити з усією серйозністю, оскільки від правильності зробленого вибору і залежатиме підсумок операції.
Корисна порада
Для того щоб уникнути неприємних наслідків, після операції необхідно строго дотримувати всі лікарські приписи (тривалість післяопераційного періоду варіюється від тижня до місяця).