Як очистити поштову скриньку.

Електронна поштова ящик , як і звичайний, одного разу може переповнитися, якщо час від часу його не очищати. Хоча сучасні поштові сервіси і мають механізми фільтрації спаму, деяка частка непотрібних листів все ж просочується. Та й потрібні в свій час повідомлення з часом перетворюються у віртуальний «мотлох», від якого треба позбавлятися.
Інструкція
1
Скористайтеся можливостями інтерфейсу управління поштовим ящик ом. Якщо ви звикли всі операції з поштою здійснювати на сайті поштового сервісу, то почніть з авторизації, а потім перейдіть на сторінку вхідних повідомлень (на англомовних сервісах її називають InBox).
2
Виберіть повідомлення, які необхідно видалити. Як правило, щоб виділити повідомлення в веб-інтерфейсі слід поставити позначку в чекбоксі, вміщеному зліва від рядка потрібного листа. Якщо вам треба повністю очистити поштовий ящик від абсолютно всіх повідомлень, то мітити кожен рядок окремо не обов'язково - внизу або вгорі (залежно від використовуваного сервісу) повинен бути один «головний» чекбокс. Поставивши в ньому мітку, ви виділите всі рядки таблиці з переліком листів на цій сторінці. Іноді поштовий інтерфейс дає можливість більш тонкої настройки відбору листів. Наприклад, в поштовій службі Google (Gmail) до такого чекбокси прикріплений випадає, за допомогою якого можна відзначити всі прочитані або навпаки, ще нечитаю письма. Можна виділити ті, які ви раніше зазначали або навпаки не мають таких «закладок». Крім того, зверніть увагу, що деякі сервіси групують листи в ланцюжка - вся переписка з одним адресатом і однією темою потрапляє в один рядок цього списку. Ставлячи мітку в такий рядку, ви відзначаєте одночасно всі листи цього ланцюжка.
3
Знайдіть кнопку видалення, після того як виділіть всі потрібні повідомлення. Вона повинна бути поміщена вище або нижче списку, в залежності від сервісу вами використовуваного. Крім опції видалення більшість веб-інтерфейсів мають і інші функції для наведення порядку в ящик е. В Gmail, наприклад, вибрані листи можна архівувати або переміщати в спеціально створену папку. А можна відправити їх в розділ «Спам» - цей розділ автоматично очищається сервісом через певний період. Вибравши потрібний вам варіант зачистки ящик а, натисніть відповідну кнопку.
4
Якщо ви використовуєте поштову програму, встановлену у вашому комп'ютері, то принцип очищення поштових ящик ов буде аналогічний - вам потрібно виділити листи, які слід видалити і натиснути кнопку Delete.
5
В резидентної програмі крім цього способу є можливість використовувати контекстне меню і гарячі клавіші. Наприклад, в поштовому клієнті The Bat ви можете клацнути що потребує зачистці ящик правою кнопкою і вибрати в контекстному меню пункт «Очистити папку». Або зробити це ж натисканням клавіш CTRL + Del.