Як одягатися на вінчання.

Вінчання - одне з семи таїнств православної церкви, освящающее сімейні узи. Під час обряду молодята клянуться у вірній любові до самої смерті і в готовності захищати і оберігати одне одного у всіх бідах і напастях, підтримувати у всіх починаннях. Оскільки таїнство проводиться в будівлі церкви, до одягу як молодят, так і їх гостей пред'являються особливі вимоги.
Інструкція
1
Одяг гостей. Для жінок правила, по суті, ті ж, що й завжди: спідниця не вище коле, головний убір. Сукні з глибоким декольте, відкритими плечима і спиною - поганий варіант. По можливості, всі відкриті ділянки тіла закрийте шаллю або накидкою. В кольорі особливих переваг немає, але не вибирайте плаття, збігалася за кольором з сукнею невести.Мужчіни, навпаки, повинні знімати головні убори в знак поваги до храму і тому, хто в ньому живе. Шортів віддайте перевагу довгі брюки - немає необхідності демонструвати свої ноги в церкві.
2
Для обох статей допустимі, але небажані джинси; короткі рукава і взуття з відкритими носами, особливо без шкарпеток і колготок (босоніжки, туфлі) теж виключіть. Одяг людей, що приходять до церкви, повинна бути цнотливою і не викликає. Закриття тіла якраз і демонструє це цнотливість
3
Одяг молодят. Основні вимоги збігаються: наречена з покритою головою, в спідниці або плаття не вище колін, без глибокого вирізу, відкритої спини і рук; жених в брюках, з непокритою головою, в сорочці з довгим рукавом.
4
Приблизно з XVII століття в Росії прийнято, щоб наречений був у чорному або темно-сірому костюмі, а наречена в білому. Однак обидва цих кольору в традиційної слов'янської символіці означають траур (дружини вмирають для безтурботної холостяцького життя і народжуються як єдина родина, а проте спочатку колір сукні нареченої був пов'язаний з європейською королевою, повторно вступила в шлюб після смерті першого чоловіка). Проте вибір цей не принциповий. В більш давньої традиції квітами нареченої були святковий червоний, ніжний блакитний. Плаття прикрашалося бісером, перлами, іншими дорогоцінними каменями, вишивкою. Наречений теж часто одягав одяг червоно-чорної гами. Головна вимога до одягу була відсутність виклику, тобто максимальне прикриття тіла.