Як зробити стіни в кухні.

Кухня є самим відвідуваним місцем у квартирі. Всі члени родини постійно збираються там з ранку і до вечора. Також кухня використовується для приготування їжі. Саме тому необхідно подбати про те, щоб у цьому приміщенні було затишно і комфортно.
Інструкція
1
Для початку потрібно зробити підлогу. В даний час досить багато різних матеріалів для обробки підлоги. Цьому моменту ми не будемо приділяти особливу увагу. Перейдемо до обробки стін. Природно, покривати стіни плиткою від підлоги і до стелі зовсім не естетично. Отже, решта стін, що не покрита плиткою, також потребує обробки. Існує два варіанти - використання шпалер або фарбування.
2
На даний момент великою популярністю користуються вінілові і бамбукові шпалери. Їх відмінність полягає в тому, що вінілові наклеюються на вініловий клей, а флізелінові - на флізеліновий, причому клей потрібно наносити на стіну.
3
Бамбукові шпалери добре підходять для обклеювання великій поверхні. Їх можна використовувати під фарбування. Кольори зазвичай придумують в процесі ремонту. Листи флізелінових шпалер досить широкі, тому стиків при обклеюванні стіни буде набагато менше. Вони набагато економічніше, ніж стандартні шпалери. Вінілові та бамбукові шпалери вологостійкі і добре миються.
4
Існують також паперові шпалери. Їх прийнято відносити до самого нижчого класу. Вони непрактичні і досить рідко використовуються.
5
На думку будівельників, найкращим варіантом обробки стін на кухні, є фарбування водоемульсійною фарбою. Справа в тому, що ця фарба досить добре миється, при цьому у неї велика стійкість до стирання. Водоемульсійна фарба може легко переносити підвищену вологість. Ви можете з її допомогою втілити свої фантазії в реальність. В даний час на ринку доступно досить багато різноманітної декоративної фарби. Водоемульсійна фарба вважається екологічно чистим матеріалом.