Як відремонтувати шкіру.

Досить часто у людей виникає проблема, пов'язана з пошкодженням шкіряних виробів. Якщо дана проблема зустрілася у вас на шляху, то не варто засмучуватися, адже шкіряні вироби досить просто можна відремонтувати.
Інструкція
1
Для початку розберіться в характері ушкоджень. Якщо відбулося порушення машинної строчки, то на ремонт не піде дуже багато часу. Якщо стався знос шкіри на манжетах, пальцях, стрілках або ж шкіра порвалася, то ремонту доведеться приділити більше часу і сил.
2
Якщо порушилася машинна строчка по контуру пальців або великого пальця, наприклад, в місці, де відбувається з'єднання з долонній частиною рукавичок, то потрібно для початку за допомогою скальпеля або бритви акуратно розпороти порушені шви. Будьте обережні, не пораньте самі. Повністю звільніть деталі рукавичок від кінців ниток пінцетом.
3
Якщо рукавички теплі, то при ремонті їх необхідно вивернути особливим чином. Якщо мається байкова або фланелева підкладка, то потрібно розпорювати частина бокового шва. Якщо ж підкладка з трикотажного полотна або ж їх хутра, то розрізати доведеться частину підкладки. Через розріз необхідно протягнути шкіряний верх рукавички. У підсумку він повинен бути вивернутим навиворіт. Тепер можна накладати новий шов. Рукавички з теплою підкладкою, виготовлені без стрілок, не потребують розрізі підкладки. Необхідно просто розпороти старий шов приблизно на півсантиметра вище і нижче пошкодженого місця.
4
Для того щоб заново прошити рукавички, знадобляться міцні нитки. Шити потрібно тим же швом, яким вони були зшиті спочатку. Намагайтеся все робити по лінії старих проколів. Вузлики не можна ховати на виворітного стороні. Після того, як скінчиться строчка шкіряного верху, потрібно зашити підкладку, якщо вона була розрізана.
5
Якщо відбулося порушення цілісності шкіри, то необхідно накласти латки. У цій справі можна проявити свою фантазію. Можна зробити декоративні накладки. Вони повинні мати однакову форму на обох рукавичках. Пришивати латки потрібно накладним швом. Накладки можуть мати різну забарвлення. Приміром, зі світло-коричневим кольором добре поєднується темно-коричневий, з чорним - білий і сірий.