Як позбутися від засмаги. Як прибрати загар в домашніх умовах.

Незважаючи на те, що засмагла шкіра нині в моді, дівчата шоколадного кольору подобаються не всім підряд. Крім того, завжди є небезпека заробити так званий «сільський» загар, тобто засмагнути по рукава майки, від шорт до гольф, та ще й з білими слідами на зап'ястях на місці браслетів і потім все літо проходити в одязі того ж фасону. Тому корисно знати не тільки способи, як швидше засмагнути, але також як позбутися від невдалого засмаги .
Вам знадобиться
  • Картопляний сік, огірковий сік, лимонний сік, екстракт куркума, молоко, мигдаль, скраб для обличчя, скраб для тіла.
Інструкція
1
Існує кілька народних методів позбавлення від засмаги . Візьміть сік сирої картоплі і нанесіть на шкіру. Через 15 хвилин змийте проточною водою. Для посилення ефекту картопляний сік можна змішати з соком лимона. Результат від подібного відбілювання шкіри з'явиться вже через кілька днів.
2
Змішайте лимонний сік, огірковий сік і екстракт куркуми. Отриману суміш нанесіть на засмаглу шкіру і потримайте 15-20 хвилин, після чого змийте водою. Якщо загар сильний, дану процедуру варто повторювати протягом двох тижнів.
3
Якщо ви хочете не тільки позбутися від засмаги , але заодно зробити шкіру більш ніжною, опустіть в склянку молока 3-4 сирих мигдальних горіха і залиште відстоятися протягом 12-ти годин. Після цього прокрутите вийшла суміш через м'ясорубку і нанесіть її на шкіру. Через 5-15 хвилин можете змити її водою.
4
Купіть відбілюючі скраби для обличчя і для тіла. Скраб відлущує омертвілі лусочки шкіри, і таким чином ваш загар зійде набагато швидше. Користуйтеся ними 2-3 рази на тиждень. Також можете замінити свою мочалку на більш жорстку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що відбілюванням шкіри потрібно займатися в похмуру погоду, інакше на наступний же день загар пристане до вас ще сильнішою. А починати відбілювати шкіру скрабом краще взагалі восени.