Як навчитися красиво фотографуватися.

Фотографія - те, що буде нагадувати вам про те, як ви виглядали. Навіть через роки ви можете милуватися вдалим знімком, один погляд на який здатний підняти настрій. Невдалі ж кадри все старанно ховають подалі. Чому одні люди скрізь виходять вдало, а інші так часто виглядають невпевненими і начебто зайвими на знімку? Фотогенічність - вміння красиво фотографуватися - не вроджена талант, а навичка.
Інструкція
1
Не панікуйте. Часто люди погано виходять на знімках, тому що, як тільки вони бачать, що їх хочуть сфотографувати, вони починають махати руками, корчити гримаси, ніби кажучи тим самим: «не треба мене знімати», але їх все одно фотографують, і на знімках залишаються всі ці гримаси. Або людина ніяковіє, ховається від камери, дивиться в сторону, намагається виглядати серйозно. Просто розслабтеся. Повірте в те, що ви гарні - і на фотографіях це неодмінно проявиться!
2
Макіяж. Якщо ви можете підготуватися до фотозйомки заздалегідь, то обов'язково нанесіть макіяж, використовуючи деякі прийоми, щоб краще виходити на фото. Використовуйте матову тональну основу, тому що якщо шкіра трохи блищить, то в житті це практично непомітно, але на знімку найменший блиск перетворитися на сяючі щоки або лоб. Якщо є можливість, за кілька хвилин до зйомки додатково припудріть обличчя. Використовуйте кілька більш яскравий макіяж для очей, ніж зазвичай.
3
Одяг. Краще вибирати такий одяг, яка не буде відволікати увагу від вашого обличчя своєї яскравим забарвленням. Набагато краще на фото виглядає однотонний одяг, але, особливо якщо вона яскравого кольору, потрібно, щоб цей колір гармоніював з макіяжем.
4
Поза для зйомки. Чи не сутультесь перед камерою. Не намагайтеся приймати неприродні «красиві» пози. Найкращі знімки виходять, коли люди виглядають природно і розслаблено. Але це не означає, що потрібно розвалитися в кріслі або на дивані і демонструвати свої недоліки. Знайте про те, які невдалі властивості вашої фігури краще приховати, одягайтеся і сидите або стійте так, щоб недоліки були непомітні. Наприклад, якщо у вас друге підборіддя, не потрібно дивитися в камеру спідлоба, збираючи його в складки. Краще буде підняти голову, поглянувши дещо зверхньо. Ракурс три чверті дозволяє робити вдалі знімки практично для всіх типів фігур та осіб.
5
Посміхайтеся. Справжня душевна посмішка зробить ваш знімок вдалим, навіть якщо все інше вийшло не зовсім так, як би вам хотілося. Є фотографії, люди на яких буквально світяться, а адже вся справа лише в тому, як вони посміхаються! Якщо хочете, щоб промениста посмішка осяяла ваше обличчя, згадайте про близьку людину, уявіть, що дивіться на нього. Чи не посміхайтеся картинно, голлівудська "посмішка на сто доларів» йде далеко не всім.
Корисна порада
Вибираючи фотографа, подивіться його роботи. Якщо вони вам подобаються, якщо люди на його знімках виходять гарні - цей фотограф вам підійде. Не буває поганих моделей, бувають ледачі фотографи і моделі, тому підійдіть до цього вибору серйозно. Вирушаючи на зйомку, допоможіть фотографу зробити так, щоб знімки вийшли вдалими, працюйте на камеру, але будьте природні.
Напевно кожному знайома ситуація, коли хочеться змінити аватар в соціальній мережі, але сфотографувати вас нікому. Отримати красивий аватар в домашніх умовах можна і без сторонньої допомоги, якщо у вас є цифровий фотоапарат. Ви можете сфотографувати себе самі і отримати непоганий результат, і в цій статті ми розповімо, які правила потрібно для цього дотримуватися.
Інструкція
1
Фотографуйтеся в приміщенні, яке добре освітлене. Недорогі цифрові фотоапарати дають прийнятну якість кадру тільки при хорошому загальному освітленні. Найкраще, щоб освітлення було денне - сонячне світло найбільш природний.
2
Якщо ви фотографуєте в вечірній час, включіть сильні лампи денного світла. У денний час фотографуйтеся навпроти вікна, вставши так, щоб сонячне світло падало на ваше обличчя рівномірно. Ніколи не вставайте спиною до вікна - фотографія буде засвічена.
3
Фотографуючись на вулиці, ви позбавите себе від проблем з ракурсом падаючого світла - на вулиці висвітлення найбільш природно і рівномірно.
4
Для того, щоб на фотографії було непомітно, що ви фотографували себе самостійно, використовуйте в настройках фотоапарата таймер, який можна встановити на автоспуск через 5, 10 і більше секунд.
5
Поставте фотоапарат на рівну поверхню, встановіть таймер і переконайтеся, що об'єктив спрямований на вас в потрібному ракурсі і захоплює вашу фігуру повністю або частково. Натисніть кнопку спуску і прийміть потрібну позу. Через кілька секунд спрацює автоспуск, і фотоапарат зробить знімок.
6
Приймаючи позу для фотографії, не закидайте голову занадто високо, але і не опускайте її занадто низько - на фото це буде виглядати невигідно. Поза повинна бути природною і невимушеною.
7
Якщо на фотографії повинно бути тільки ваше обличчя, і ви хочете зробити портретний аватар, встановіть фотоапарат так, щоб об'єктив був на рівні вашого погляду. Для фотографії фігури по пояс фотоапарат варто встановити на рівні підборіддя.
8
Для того, щоб кадр точно вийшов чітким і нерухомим, при відсутності рівній поверхні фотоапарат найнадійніше поставити на штатив паралельно підлозі.
9
Зверніть увагу на те, на якому тлі ви фотографуєте. Не варто фотографуватися на фоні неприбраній кімнати, непривабливого інтер'єру і брудного посуду.
10
Якщо ви вирішили сфотографувати себе в дзеркалі, ніколи не включайте спалах - вона може зіпсувати всю фотографію, засвітивши ваше відображення. Фотографія в дзеркалі може вийти красивою тільки в тому випадку, якщо дзеркало чисте, і в приміщенні хороше освітлення.
11
Після того, як фотографія буде зроблена, відкоригуйте і отретушіруйте її в Фотошопі.
Зверніть увагу
По-перше, ви повинні знати, що таке витримка і діафрагма - вміння правильно поводитися з витримкою допоможе вам робити красиві знімки феєрверку, а в діафрагму ви закохаєтесь, коли почнете фотографувати моделей; по-друге, що таке експозиція і як її коригувати. Коли освітлення занадто складне або його просто недостатньо, вам потрібно навчитися фотографувати зі спалахом.