Як накачати м'язи передпліччя. м'язи передпліччя Як накачати.

Предплечье - частина руки від кисті до ліктя. Сила м'язів цієї ділянки визначається за силою хватки руки. Саме тому більшості спортсменів треба мати сильні руки, а для цього необхідно накачати м'язи передпліччя правильно. Існує маса різних вправ, що сприяють нарощуванню м'язової маси в області передпліччя. Які ж ці вправи і як їх необхідно виконувати початківцям спортсменам?
Вам знадобиться
  • Штанга
Інструкція
1
Насамперед, це вправи по згинанню зап'ясть на горизонтальній лаві при фіксації передпліч. За допомогою цієї вправи можна добре розвинути сгибатели передпліччя, а саме внутрішні м'язи . Для цього необхідно встати в таке вихідне положення: розставивши ноги і поклавши руки і передпліччя на лаву, сісти на неї таким чином, щоб зап'ястя звисали на краю. Нижнім хватом необхідно взяти штангу, розташувавши руки якомога ближче один до одного.
2
Тепер переходимо до виконання: згинаємо зап'ястя і опускаємо штангу вниз. Розслабляємо хват і притримуємо штангу тільки за допомогою пальців, при цьому штанга повинна бути опущена якнайнижче. Потім потрібно високо підняти штангу. Для новачків вага штанги повинен бути невеликим. Потім його можна потроху збільшувати.
3
Друга вправа, яке необхідно для того щоб накачати м'язи передпліччя, буде трохи складніше першого, тому до нього потрібно буде уважно поставитися. Ця вправа на згинання зап'ясть за спиною. Воно необхідне для збільшення сили і об'єму згиначів передпліччя. Для цього потрібно встати спиною до штанговий стійці, і розставивши руки на ширині плечей, взяти штангу долонями вниз. Руки повинні знаходитися в статичному положенні, в той час поки пальці і кисті працюють.
4
Штанга «скочується» по пальцях і коли вона просунеться до крайніх фалангам, необхідно гриф штанги повернути в долоню і підняти назад і вгору. При цьому піднімати штангу необхідно тільки тоді, коли м'язи передпліччя напружені по максимуму. Штанга піднімається якнайвище.
Зверніть увагу
Напевно у вас вдома є старі радянські гантелі і штанга, якими ще ваш тато займався будучи молодим ентузіастом. Мабуть, це основні снаряди, якими ви будете користуватися для того щоб качати ваші передпліччя. Вправа 1. Як накачати передпліччя гантелями. Перед барною стійкою (якщо вона у вас є), табуретом, дошкою для прасування, вообщем будь-яким предметом меблів, який може замінити вам лаву.
Корисна порада
як накачати передпліччя і зап'ястя в домашніх умовах? Вдома є турнік, гирі, гантелі.может допоможе експандер? Якщо так то який експандер вибрати? Програма вправ з прокачування передпліч: 1. згинання зап'ясть при фіксації передпліч на горизонтальній лаві. Метою цієї вправи є розвиток згиначів передпліччя - внутрішніх м'язів. Початкове положення: сівши на лаву верхом, ноги розставити, а лікті і передпліччя покласти на лаву, звісивши зап'ястя за край.
Всі ми чудово знаємо, які м'язи потрібно тренувати, щоб досягти потрібного обсягу. Можна з легкістю знайти інформацію, як накачати біцепси, плечі, ноги, спину, груди - все це зрозуміло і логічно, але як накачати передпліччя? Якщо ви сожмете руку в кулак, ви відчуєте як напружується ваше передпліччя, і саме ця дія є основою роботи над ним.
Вам знадобиться
  • - кистьовий еспандер
  • - турнік
  • - бавовняні рукавички
  • - гантелі
Інструкція
1
Використовуйте бавовняні рукавички під час тренувань з обтяженнями. При роботі з важкими вагами не використовуйте зав'язки, позбавляють вас від хвата. Бавовняні рукавички володіють меншою силою тертя ніж людська шкіра, тому щоб утримати звичні ваги вам буде необхідно стискати долоню щосили, рівномірно з вашими вправами зростатиме сила хвата і обсяг передпліч.
2
Встаньте на коліна, руки покладіть поперек лави або стільця долонями вгору, щоб кисті рук вільно звисали. Покладіть на долоні дві гантелі середньої ваги і розслабте пальці, утримуючи гантелі на двох крайніх фалангах пальців. Прокотите гантелі по внутрішньої сторони долоні, стискаючи кулак і одночасно піднімаючи кисті вгору до упору. Повторіть цю вправу до повної відмови передпліч в кожному з чотирьох-п'яти наступних підходів з проміжним хвилинною перервою.
3
Візьміть в руки кистьовий еспандер - гумове кільце або пружину. Стискайте до торкання пальцями внутрішньої сторони долоні, поки не відчуєте, що не можете стиснути руку в кулак до торкання пальцями внутрішньої сторони долоні. Повторіть вправу чотири-п'ять разів до повної відмови передпліч.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8eTStokTLws
Зверніть увагу
Не припиняйте ні одну з вправ поки ви в змозі виконати його десять разів.
Корисна порада
Пам'ятайте, що робота над передпліччями вимагає дуже довгого часу, тому як м'язи ці, на відміну від грудних і спинних, ростуть повільно, і не чекайте миттєвих результатів!