Як відновити психіку.

Сучасне життя - це нескінченна гонка, повна складних ситуацій і стресів. Все це сприяє психологічному дискомфорту, який може привести до різних депресій. Якщо ви постійно відчуваєте себе втомленим і роздратованим, постійно зриваєтеся на близьких, не відчуваєте радості від життя, можливо, ваша психіка потребує інтенсивного відновленні.
Інструкція
1
Коли причина очевидна, наприклад, складності на роботі або в особистому житті, починати відновлення психіки слід з усунення основних проблем. До тих пір поки дратівливий чинник не буде викорінена, намагатися привести психіку в рівновагу марно.
2
Спробуйте перестати прокручувати в голові одні й ті ж думки. Візьміть аркуш паперу і напишіть все те, що вас турбує. Найчастіше проблеми, перенесені на папір, починають виглядати не так страшно. Уважно проаналізуйте список, вирішите, що необхідно зробити в першу чергу, щоб розібратися з дискомфортом.
3
Поговоріть про свій стан з близькими людьми, яким ви довіряєте. Крім того що ви виговоритися, погляд з боку допоможе знайти нові рішення ваших проблем.
4
Поміняйте режим дня і тимчасово відмовтеся від всіх додаткових підробітків. Найголовніше у вашій ситуації - постаратися домогтися внутрішнього спокою. У звільнилося час намагайтеся побільше гуляти і приділяти час собі. Можна зайнятися улюбленим хобі або регулярно робити те, що приносить вам радість - наприклад, жінці сходити по магазинах, а чоловікові - з'їздити на рибалку.
5
Під час складного психологічного періоду постарайтеся не забувати про харчування. Відмовтеся від жирної, копченої та солодкої їжі. Їжте побільше легкозасвоюваних білків і овочів. Пам'ятайте, що стан нашої нервової системи багато в чому залежить від правильного харчування.
6
Лягайте спати вчасно і спите не менше восьми годин. Не дарма лікарі стверджують, що сон - це найкращі ліки.
7
Займіться плаванням або йогою. При психологічних проблемах у людей бувають м'язові зажими, які приносять шкоду здоров'ю, а також не дозволяють розслабитися, що є дуже важливим для людей, які відчувають психічний дискомфорт. Фізична активність допоможе розвантажити м'язи, а що виділяються при активному русі ендорфіни, допоможуть відчути себе щасливіше.
8
Не соромтеся звернутися до психолога. Фахівець допоможе розібратися в накопичені проблеми, а також порадить ефективні тренінги для розслаблення.
9
При погіршенні стану слід звернутися до лікаря. Найчастіше проблеми з психікою можуть бути викликані порушенням певних органів і систем (наприклад, ендокринної). Лікар призначить обстеження, а також направить вас до психотерапевта, який зможе допомогти не тільки за допомогою бесід, але і призначенням лікарських препаратів, які допоможуть вашій психіки швидше відновитися.