Як позбутися від повних рук.

Повні руки є не завжди результатом зайвої ваги. Іноді ця малоестетичний особливість жіночої фігури є спадковою. Повні руки при загальному невеликому вазі можуть дуже зіпсувати жіночий силует. Позбутися від повноти рук непросто, але можливо. Головне - велике бажання і завзятість.
Інструкція
1
Нескладні вправи, які потрібно виконувати 3-4 рази на тиждень протягом 4-5 місяців, допоможуть вам вирішити цю проблему. Для розігріву м'язів і підвищення їх еластичності перед виконанням основних вправ необхідно виконати размінку.- Стоячи, руки на талії. Повертати тулуб вправо-вліво, розводячи руки в сторони. Повернутися в початкове положення. Повторювати 8-10 разів в кожну сторону.- Стоячи, руки в сторони. Обертати кистями вперед-назад по 10-15 разів. Зробити два підходи. Те ж вправу виконати, обертаючи витягнутими руками.
2
А тепер - основні вправи для стрункості рук.- Стоячи, руки перед грудьми скласти долонями один до одного. Три рази з силою здавити долоні, потім розслабитися. Повторити вправу 10-15 раз.- Стоячи, зігнуті в ліктях руки перед грудьми, кисті стиснуті в кулак. Одну руку розташувати над іншою. Швидко міняти положення рук одна над іншою назустріч один одному, як можна сильніше напружуючи м'язи. Виконати не менше 30 раз.- Віджимання. Зробити упор лежачи - зігнуті руки спираються на диван, ноги - на підлогу. Віджатися від дивана, разогнув руки . Повернутися у вихідне положення. Починати з 10 віджимань, поступово збільшуючи їх кількість до 30 разів.
3
Вправи з гантеляміЧтоби позбутися від повних рук, жінкам досить використовувати гантелі по 1,5 кг. Це дасть додаткове навантаження на м'язи і зробить руки красівимі.- Стоячи, руки з гантелями опущені уздовж тіла. Зігнути руки в ліктях, піднявши їх на рівень плечей. Опустити через сторони вниз. Виконати не менше 20 раз.- Стоячи, руки з гантелями опущені уздовж тулуба. Підняти руки в сторони, повернутися в початкове положення. Повторити 30 разів. Те ж саме вправу виконувати, піднімаючи руки вперед.
Зайва вага є не тільки чисто естетичним незручністю, але і причиною безлічі захворювань. Ожиріння загрожує хворобами всіх внутрішніх органів і систем, воно надзвичайно сильно знижує якість життя. А тому з повнотою необхідно боротися. Існує багато способів боротьби із зайвою вагою.
Інструкція
1
Спорт + дієта + масаж + баняСочетаніе цих чотирьох компонентів - найздоровіший і приємний шлях до стрункої фігури. Хоча шлях і нешвидкий. Вибравши його, будьте готові до того, що: - сніданки, обіди та вечері доведеться неабияк урізати, скоротивши кількість спожитої їжі і виключивши з раціону «порожні» вуглеводи (цукор, випічка). Доведеться переглянути свої харчові звички (наприклад, перестати перекушувати на бігу, «кусочнічать») і розвинути в собі навик приймати їжу в строго визначений час; - займатися спортом доведеться не рідше трьох разів на тиждень, при цьому «викладаючись» в спортивному або тренажерному залі по повній програмі; - доведеться витратити певну суму на регулярні сеанси масажу та відвідування лазні 2-3 рази на месяц.Прі цьому і не сподівайтеся втрачати більше 3-4 кілограм зайвої ваги в місяць. З іншого боку, 4 кілограми на місяць - це 56 кілограм на рік. Варто додати ще чудове самопочуття, молоде пружне тіло, прекрасний настрій і виняткова любов до життя.
2
Лікарські препаратиСуществует інший спосіб схуднення - за допомогою лікарських препаратів. Найефективніші з них є найнебезпечнішими (дуже часто в їх складі знаходяться ефедрин, отруйні рослини та інші моторошні інгредієнти), які можуть назавжди підірвати ваше здоров'я. Менш ефективні спрацюють тільки в тому випадку, якщо ви дуже повірите в те, що зможете схуднути за їх допомогою. Бо, як сказано в одній мудрій книзі, «по вірі вашій нехай буде вам».
3
Скальпель хірургаЕще один спосіб схуднення не має нічого спільного зі здоровим способом життя. На жаль, існують люди, які страждають ожирінням дуже високого ступеня. Цей спосіб для них - єдино можливий. Втім, товариші з менш запущеними випадками повноти також його використовують, ризикуючи своїм здоров'ям і навіть життям. Йдеться про схуднення за допомогою скальпеля хірурга.
4
Позбутися повноти швидко можна за допомогою ліпосакції - хірургічного видалення жиру. Дуже часто ліпосакцію суміщають з абдомінопластика - урізанням утворився шкірного фартуха на животі.
5
Шлунок має властивість розтягуватися і стискатися. Якщо людина регулярно переїдає - його шлунок збільшується в об'ємі, щоб приймати більшу кількість їжі. Якщо ж людина зменшує свій раціон - шлунок стискається. Але у шлунку є свій запас міцності. Розтягнувшись до певного обсягу, він вже не здатний стиснутися. Величезний розмір шлунка змушує людей поїдати божевільні кількості їжі, що, не йде на користь фігурі. Таким людям зазвичай рекомендують резекцію (усічення) шлунка або його бандаж. Людина, котрий переніс ці операції, худне тому, що більш нездатний є стільки, скільки їв до походу до хірурга.
Корисна порада
Не варто забувати про те, що причиною надмірної ваги можуть бути гормональні розлади. Тому боротьбу з повнотою найкраще починати з візиту в ендокринолога.