Як позбутися від синців та набряків. Як позбутися від синяка на нозі в домашніх умовах.

Поява синців (або гематом) пов'язано в більшості випадків з ударом або забиттям, в результаті якого кровоносні судини лопаються, а кров залишається під шкірою, змінює колір і викликає набряк. До такого ж результату може привести і прийом деяких лікарських засобів (препаратів, які "розріджують" кров) або просто занадто довге перебування на сонці.
Інструкція
1
Завдяки лікарям або власного досвіду багато хто знає про те, що звичайні синці здатні з часом (за пару-трійку тижнів, іноді більше) зникати самі. Вони в міру загоєння змінюють забарвлення від синього до більш темного, майже чорного, а потім до жовто-зеленого. Варто відзначити, що чим нижче буде знаходитися гематома, тим повільніше вона буде гоїтися. На обличчі, наприклад, проходитиме тиждень, на нозі - до місяця, а на тулубі - тиждень або два. Причина в тому, що в судинах ніг тиск крові вище, а тому і кровоточать вони сильніші, ніж судини на руках або обличчі.
2
Запобігти збільшення розміру синця і полегшити біль можна, якщо відразу після удару або удару прикласти лід. Холод змусить судини стиснутися, відповідно, в навколишні тканини потрапить менше крові. Лід можна обернути в тканину і прикласти до ушкодженого місця хвилин на 15-20, а потім зробити перерву. Повторюватися дана процедура може кожні 2 години.
3
Зашібленний ділянку тіла можна перетягти еластичним бинтом (тим більше, якщо гематома буде на нозі). Це також надасть тиск на пошкоджені судини, запобіжить появі великої кількості крові і зробить гематому не такий великий.
4
Щойно пройде приблизно 24 години з моменту утворення синця, можна буде прикладати тепло. Воно необхідне саме на цій стадії, оскільки розширені кровоносні судини зможуть швидше розігнати скупчилася в місці синяка рідина. Прийміть гарячу ванну або, наприклад, прикладіть на 2-25 хвилин грілку. Робити це необхідно 2-3 рази на день до того часу, поки синяк не зійде. Головне, не прикладайте тепло відразу після удару, оскільки це викличе лише набряк тканин і посилить кровотеча.
5
В аптеках можна придбати спеціальні креми з вітаміном К, дія яких спрямована на позбавлення від набряків і гематом. Втирати крем рекомендується відразу після забиття, а потім два-три рази на день до повного зникнення синяка.
Причиною поява синців (гематом) є забій м'яких тканин, що викликав розрив кровоносних судин, що знаходяться під шкірою. Підшкірний крововилив - причина набряклості, хворобливості і зміни кольору забитого місця. Природним шляхом синяк зникає за кілька тижнів. Цей час можна значно скоротити.
Інструкція
1
ЛедЕслі відразу після забиття прикласти лід, то холод звузить судини, зменшивши тим самим підшкірний крововилив. До того ж, лід зніме біль. Не можна прикладати безпосередньо шматок льоду до шкіри, оскільки це загрожує обмороженням. Лід необхідно перед процедурою помістити до пластиковий пакет, а пакет обернути рушником в кілька слоев.Едіновременного прикладання льоду недостатньо. Необхідно докласти обгорнутий тканиною шматок льоду до місця удару не менше 3-4 разів. Технологія така: прикласти лід на 10-15 хвилин, потім прибрати, почекати 2 години (в цей час можна використовувати інші «протівосінячние» кошти), потім знову охолодити синяк льодом.
2
БінтУшібленную частина тіла можна щільно забинтувати еластичним бинтом відразу ж після удару. Цей прийом дозволить здавити лопнули судини і запобіжить витікання з них під шкіру великої кількості крові.
3
ТеплоЧерез добу після забиття можна починати зігрівати синяк. Тричі в день необхідно на 20 хвилин прикладати до синців грілку. Це дозволить гематоме швидше розсмоктатися.
4
Засоби від синців Сьогодні в аптеці можна знайти величезну кількість коштів від синців . До них відносяться креми і гелі з активними речовинами: бодягою, вітаміном K, гепарином, рутином (вітаміном P). Чудово знімають набряклість мазі на основі рослини арніка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8_XwYbcnqvk
Корисна порада
Якщо синці з'являються занадто часто, то це сигнал про те, що щось не в порядку з судинами. Крім того, почастішали без усякої причини синці можуть свідчити про деякі захворювання (наприклад, цирозі печінки). Часті підшкірні крововиливи можуть бути наслідком прийому деяких ліків. Для профілактики появи синців рекомендується збільшити вміст в раціоні продуктів з підвищеним вмістом вітамінів C, K і биофлавоноидами. У кожному разі, поява синюшним плям внаслідок навіть легкого натискання пальцем - привід для звернення до лікаря.