Як зробити вічний двигун. Як зробити простий вічний двигун в домашніх умовах.

Людство протягом століть намагалося осягнути таємницю створення вічного двигуна. Поговоримо, чи можливо це.
Інструкція
1
Вічний двигун першого роду - уявне (!) Пристрій, який може нескінченно здійснювати роботу без паливних витрат або іншої енергії. За законом збереження енергії, цього зробити не можна. Неможливість цього описана в першому початку термодинаміки. Вічний двигун другого роду - уявна (!) Машина, яка, будучи запущена, перетворювала б у роботу все тепло, отримане від оточуючих тел. Неможливість створення такої машини описана в якості однієї з формулювань другого початку термодинаміки.
2
Ось, власне, і всё.Обратілі увагу? "Уявні"! Немає їх, це лише фантазії. Всі спроби представлення чогось не було в вигляді вічного двигуна обгрунтовано спростовані.
3
Розумієте, в чому справа. Всі можливі вічні двигуни ніяк не пов'язані з реальним життям - це моделі, там з різним ступенем похибки нехтуються ті чи інші величини, чого насправді робити нельзя.Достаточно поглянути на написані вище визначення, щоб точно зрозуміти: неможливість існування й створення такої машини підтверджена базисними законами фізики, основою всіх подальших міркувань, грубо кажучи, законами природи. Іншим словами, вічний двигун по суті своїй неприродний.
4
Якщо вам буде хтось демонструвати якісь свої винаходи або ви в магазині або по телевізору побачите щось, заявлене як вічний двигун, - не вірте. Або це маніпулювання вашими пробілами в знаннях, або це просто механізми, здатні деякий час (але далеко не завжди) виглядати і діяти, як подоба вічного двигуна.
5
Подумайте самі: в разі створення такої машини фактично валилися б всі фізичні теорії, багато з яких підтверджені експериментально різними вченими і різними методами не залежно один від одного. Це був би просто переворот свідомості, а, головне, спростування основних постулатів, які мають цілком певні докази, що в усіх відношеннях абсурдно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2BqZCup4Tbw