Як знайти роботу няні.

Няня сьогодні - одна з найбільш затребуваних професій. Адже черги в дитячі садки просто захмарні, а на роботу виходити молодим матусям треба. Ось і встає рано чи пізно перед сім'єю питання про те, де взяти няню. А багатьох жінок, які вирішують вперше стати нянею, мучить зустрічне запитання: де знайти собі роботу .
Інструкція
1
Якщо ви хочете стати професійною нянею, варто спробувати пошукати роботу серед своїх знайомих. Напевно якщо не у найближчих друзів, то у їхніх знайомих хтось шукає няню своєму малюкові. До того ж ваші близькі люди зможуть охарактеризувати вас родині, яка шукає помічницю, тільки з найкращої сторони. До того ж вам на руку грає той фактор, що матері краще довірять свою дитину людині, яка прийшла до них не з вулиці. Психологічно спокійніше, якщо мати буде знати, що в разі чого няню можна буде легко розшукати. Ну а далі все тільки в ваших руках.
2
Як варіант, шукати роботу нянею можна через агентства з підбору домашнього персоналу. Але основний мінус такого методу - якщо у вас немає досвіду і ще й педагогічної освіти, ваші шанси знайти роботу через агентство прагнуть до нуля. Бо їм вигідніше і простіше влаштувати досвідчених і перевірених нянь. Але шанс все одно є. А якщо ж ви хочете підвищити свої шанси на успіх, то варто потурбуватися підвищенням своєї кваліфікації. Наприклад, можна записатися на педагогічні курси.
3
Можна спробувати стати нянею, переглядаючи оголошення в дворі на спеціальній дошці, в газетах і в інтернеті. Можна також спробувати попрацювати "нянею на годину". Це людина, яка потрібна, щоб забрати дитину зі школи, відвести його або на кружки, або додому. Така робота не займає багато часу, але і не приносить особливого доходу. Зате вона дає досвід.
4
Можна також і самої розвісити по району оголошення або дати його у відповідну газету. Після цього залишиться тільки чекати.
5
Можна як напрацювання досвіду і розширення зв'язків для більш успішного пошуку роботи влаштуватися на час в дитячий сад вести який-небудь гурток. Там же можна познайомитися з батьками і дізнатися, кому потрібна няня. Головне пам'ятати, що працювати з дітьми ви зможете тільки в тому випадку, якщо дійсно добре ставитеся до дітей. До речі, це і буде запорукою успішного пошуку роботи нянею. Мама охоче залишить свою дитину з жінкою, яка любить дітей.