Як назвати вокальну групу. назви для вокальної групи.

Вибір назви музичного колективу, як правило, входить в обов'язки учасника і лідера. Зазвичай назва приходить само, оскільки автор заздалегідь представляє напрямок репертуару і образи виконавців. Але в деяких випадках пошук звучного короткого імені затягується і забирає значний час.
Інструкція
1
Якщо ви є автором і ще не підібрали повний склад, знайдіть назву за таким принципом. Випишіть всі вимоги до репертуару майбутньої групи: стиль, складність, жанр, кількість і стать виконавців, тембри та ін. Кожну характеристику пишіть з нового рядка. На всякий випадок поруч випишіть переклади цих характеристик на інші відомі вам мови: англійська, французька, іспанська, латинська.
2
На іншому аркуші випишіть в такий же стовпчик вимоги до тематики текстів пісень, філософію і взагалі все, що будете висловлювати в проекті допомогою слова. Поруч напишіть аналогічні переклади на інші мови.
3
На третьому аркуші випишіть вимоги до сценічних образів виконавців, особливості хореографії та сценографії, характерні деталі костюмів, кольору і все інше, що можна пов'язати з жестом і пластикою. Знову напишіть переклади.
4
Розріжте листи на стовпчики. Комбінуйте слова з усіх трьох аркушів між собою. При необхідності міняйте форму слова, іменники робіть прикметниками, і навпаки. Використовуйте слова з різних мов, щоб домогтися оптимального звучання.
5
Виключайте листи зі списками та стовпчики по черзі, залишаючи тільки два слова. Процедура вимагає тривалого часу, але будьте впевнені: серед цієї величезної безлічі комбінацій обов'язково знайдеться назву, яка вам сподобається.
6
Якщо учасники групи вже набрані, то в якості назви можна використовувати суму дат народження, перші чи останні букви імен чи прізвищ, елементи назв рідних міст. Випишіть всі загальні риси в кілька стовпчиків за першим принципом і комбінуйте їх, поки не знайдете назву, яка вас повністю влаштує. Як і в попередньому способі, використовуйте одні й ті ж назви на різних мовах, щоб збільшити число варіантів і розширити вибір.
7
У кожному разі, перед остаточним рішенням складіть список назв, які вам подобаються однаково сильно або просто можуть підійти. Потім поступово відсівайте зайві варіанти, поки не залишиться тільки одна назва.