Як відокремити кістки від курки.

Для того щоб було легше відокремити кістки від курки, краще попередньо її приготувати - відварити, посмажити або запекти. Але в такому випадку м'ясо вийде зняти окремими шматочками. Для приготування деяких страв необхідно видаляти кістки з сирої курки, щоб зберегти її форму і цілісність при готуванні. Це робиться в кілька етапів.
Інструкція
1
Для початку повністю разморозьте курячу тушку.
2
Потім відокремте хребет від м'яса. Для цього візьміть курку, нащупайте стегновий суглоб і вивихну його, сильно натиснувши. Якщо не вийти вивихнути, скористайтеся ножем. Так ви зможете відокремити кістки хребта від стегнових кісток.
3
Після цього візьміть курку в ліву руку, а ніж в праву і поступово відокремлюйте м'ясо від хребта, рухаючись дуже акуратно в напрямку від хвоста до шиї. Будьте особливо обережні, відокремлюючи шкіру вздовж хребта, оскільки там майже немає м'яса і шкірку дуже легко прорвати. Якщо ви все-таки прорвали шкіру, надалі можна буде закрити діру шкірою з шиї.
4
Добравшись до середини тушки, зробіть розріз по лінії стегон, щоб кістки хребта відокремилися від кісток грудей.
5
Тепер повністю видаліть хребет і шию курки.
6
Після цього обережно відокремте куряче м'ясо від кісток грудки.
7
Потім знайдіть плечовий суглоб біля крила курки і вивихну або розріжте його так само, як стегновий.
8
Залишилося тільки видалити кістки стегна, обережно зрізавши з них м'ясо і вивіхнув суглоб у гомілки. Відокремлені кістки із залишками м'яса добре підійдуть для приготування бульйону або супу.
9
Якщо вам вдалося повністю видалити кістки з курячої тушки, практично не пошкодивши шкірку, ви можете нафарширувати її різними овочами, сиром, рисом або гречкою і запекти. Таке блюдо дуже зручно розрізати і є, воно дуже смачне, легке в приготуванні і добре виглядає при подачі на стіл.