Як помістити картинку на сайт.

Все, що веб-серфер бачить на сторінках сайта , візуалізується для нього браузером на основі докладної інформації, надісланої веб-сервером. Ця інформація називається html-кодом сторінки і складена з окремих інструкцій - «тегів», в яких описані зовнішній вигляд і місце розташування кожного окремого елемента. Щоб додати в сторінку сайта новий елемент (наприклад, картинку), вам потрібно в її вихідний код помістити відповідну інструкцію (тег).
Інструкція
1
Додайте картинку в сторінку за допомогою редактора сторінок, якщо у вас є можливість скористатися системою управління сайтом. Спочатку завантажте в редактор потрібну сторінку і переконаєтеся, що включений режим візуального редагування. Іноді його називають англійським скороченням WYSIWYG (What You See Is What You Get - «що бачиш, те й отримаєш»). У візуальному режимі сторінка виглядає так само, як і на сайті. Вам потрібно клацнути мишкою місце, в яке треба вставити картинку і натиснути кнопку «вставити зображення» на панелі редактора.
2
Виберіть картинку зі списку вже наявних на сервері, який для вас відкриє візуальний редактор в діалозі вставки зображень. Якщо ви її ще не завантажували, то натисніть кнопку пошуку потрібного файлу у вашому комп'ютері («Обзор»), відшукайте і відкрийте його, а потім натисніть кнопку «Upload» (або «Завантаження»). По закінченні процесу закачування файлу на сервер картинка додасться в список, і ви зможете вибрати і її.
3
Вкажіть ширину і колір рамки навколо картинки, колір заливки і відстань між рамкою і зображенням, текст спливаючої при наведенні курсору підказки. Не завадить вказати і розміри картинки, хоча це, як і все установки в цьому діалозі (крім вибору картинки) не є обов'язковими. Заповнивши всі потрібні поля діалогу, клацніть кнопку «ОК». На цьому процедура вставки картинки буде закінчена, залишиться тільки зберегти відредаговану сторінку.
4
Якщо використовувати редактор сторінок системи управління немає можливості або він не має режиму візуального редагування, то вам потрібно скласти і додати потрібний HTML-тег у вихідний код. Найпростіший варіант може виглядати так:
Вам знадобиться
  • Наявність сторінки на сайті «ВКонтакте», зображення для завантаження в ваших фотоальбомах або на вашому комп'ютері.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку свого профілю на сайті «ВКонтакте». Знайдіть свою стіну, для цього перейдіть за допомогою свого коліщатка мишки сторінку вниз. Відразу після інформації про вас ви побачите свою стіну.
2
Знайдіть на стіні рядок «Що у вас нового». Внизу праворуч знайдіть кнопку «прикріпити», натисніть на неї лівою кнопкою мишки один раз і в розпочатому віконечку виберіть опцію «фотографії». Натисніть на неї.
3
Перед вами відкрилося вікно «Виберіть фотографію для стіни (ваше ім'я)». У ньому ви бачите всі фотографії, які завантажені в ваші фотоальбоми. Виберіть потрібне зображення просто натиснувши на нього один раз. Якщо потрібного знімка немає - пошукайте на наступній сторінці. Сторінки позначені в правому верхньому куті числами один, два, три і так далі.
4
Обраний вами знімок відіб'ється в зменшеному форматі на стіні. У його правому верхньому куті є хрестик, якщо ви його натиснете, то тим самим можете видалити цей знімок. В іншому випадку завантажте його на стіну. Для цього натисніть кнопку «відправити». Через кілька секунд зображення знаходитиметься на вашій стіні і його побачать в новинах ваші друзі.
5
Якщо зображення для завантаження знаходиться тільки на вашому комп'ютері, то його можна не викладати в альбоми, а відразу прикріпити на стіну. Для цього натисніть на рядок «Що у вас нового», а потім кнопку «прикріпити» і «фотографію».
6
У віконці «Виберіть фотографію для стіни (ваше ім'я)» у верхній частині його знайдіть рядок «Завантажити нову фотографію». Натисніть кнопку «Огляд». Перед вами відкрилося вікно завантаження, що відбиває ваш робочий стіл. Виберіть зображення та натисніть на нього один раз лівою кнопкою мишки. Потім внизу цього вікна знайдіть кнопку «відкрити» і також натисніть її один раз.
7
Через кілька секунд зображення в зменшеному вигляді виявиться у вас на стіні. Натисніть кнопку «відправити» і воно прийме свої нормальні розміри.