Як навчитися сміятися красиво. Як навчитися красиво сміятися в років 12.

Сміятися красиво, заразливо і весело, мабуть, мріє кожен. Ви не раз чули, як заливаються малюки і весело регочуть літні люди. Все тому, що діти ще не розучилися сміятися від душі, а пожили дорослі вже перестали звертати увагу на всі умовності і кривляння. Приділіть трішки уваги власному сміху, адже сміх - це пряме відображення вашого характеру, а найголовніше - джерело здоров'я, довголіття та щастя (оскільки сприяє виробленню ендорфінів).
Інструкція
1
Запишіть свій сміх на диктофон, а краще на відео. Для цього достатньо поставити включену камеру де-небудь в кутку кімнати під час зустрічі з друзями і забути про неї. До речі, камера здатна підсилювати будь-які недоліки. Вивчіть свою поведінку на записи, гучність мови, дзвінкість сміху. Це допоможе виявити і скоригувати суттєві недоліки в прояві ваших емоцій.
2
Якщо ви соромитеся власного сміху, оцініть і проаналізуйте причини цього. Розпитайте оточуючих і родичів, що у вашому сміху не так. Можливо, у вас некрасиві або пожовклі зуби, і ви весь час прикриваєте рукою рот? Тоді проблема піде сама собою, після того як ви звернетеся до стоматолога. Якщо ж ви видаєте гучний регіт або похрюкують, то вам слід зайнятися самоконтролем і провести роботу над своїми звуками. А сміх не до місця і не до часу і зовсім говорить про низьку культуру людини. З цим нічого вдіяти неможливо без бажання самої людини розумнішати і розвиватися.
3
Темпераментні і нестримані люди зазвичай дуже голосно і розкотисто сміються. Постарайтеся не так широко відкривати рот і не занадто закидати голову назад. Це створить бар'єр витікаючого з вас звуку і зробить ваш сміх більш культурним. Швидше сльози повинні хлинути з ваших очей, ніж ви оглушите оточуючих своїм реготом.
4
Позбавтеся від хрипів, пирханням, горлового свисту, вересків, іржання. Ці на перший погляд кумедні особливості сміху можуть шокувати незнайомих вам людей. Та й про красу манер з таким сміхом можна забути. Для самоконтролю придумайте непомітний прийом: ущипніть себе за руку або прикусити кінчик язика, щоб злегка відволіктися від розсмішив вас предмета і стримати свої звуки.
5
Слідкуйте за становищем власних губ: чим ширше відкритий рот під час сміху, тим більша ймовірність випадково плюнути співрозмовника (або знову ж видати мимовільний звук). Намагайтеся запобігти цей момент, однак нарочито стискати губи теж не слід. Розтягніть губи в широкій посмішці, і ви почуєте зовсім інший, культурний і мелодійний сміх.
6
Репетируйте перед дзеркалом. Але при цьому намагайтеся залишатися невимушеним. Якщо ви будете награно і сценічно сміятися, різко міняти вираз обличчя, стримувати себе, коли інші регочуть, вас просто неправильно поймут.Настоящій сміх - це добродушна, дзвінка, позитивна емоція. Ставтеся до всього з гумором, вмійте цінувати жарти і просто розслабтеся. Немає нічого притягательнее щирого, веселого, заливисто сміху, який перетворює і робить людину красивою.