Як обклеїти коробку папером.

Коробка, обклеєна папером , при творчому підході може стати скринькою, скарбничкою для купюр або просто сховищем для всяких корисних дрібниць. Вона робиться просто - з підручних засобів.
Вам знадобиться
  • Картон (щільний папір), газети, клей ПВА, скотч, тканина, праска, пензлик, чорнило, чорнильна подушечка, папір для оформлення
Інструкція
1
З картону або щільного паперу слід вирізати всі частини майбутньої коробочки (дно + 4 стінки + кришка) .Потім треба приклеїти до нижньої частини бічні стінки. Торцеві варто приклеїти і донизу, і до бічних частинах коробки. Зсередини коробку можна зміцнити малярським скотчем або крафт- папером . До каркаса прикріплюється кришка: на ПВА клеїться невеликий шматочок тканини, соедіняющійкоробочку і кришку. Все це треба прогріти праскою. Якщо прикріпити тканину із зовнішнього боку, кришка буде лежати ідеально рівніше, але її буде складніше відкрити.
2
Можна оформити коробку шматочками газети різного розміру. Папір також приклеюється на ПВА: в цьому випадку газета не розвалюється і не розповзається. Шматочки газети щільно приклеюються один до другому.Для додання коробці оригінальності газетний папір можна зістарити. Для цього будуть потрібні будь-які чорнило, чорнильна подушечка і кисть. Потрібно затемнити краєчки і куточки і пару раз злегка пройтися по всій поверхні "газетною" коробки.
3
Можна обклеїти коробку папером та іншим способом. Спочатку слід виміряти довжину всіх чотирьох бортів коробки, а потім відрізати смугу дизайнерського паперу трохи довше і на 2 - 4 сантиметри ширше, ніж висота бортів. Краї смуги треба відігнути по всій довжині з обох сторін так, щоб її ширина вийшла рівною висоті коробки. Цією смугою слід обклеїти все борта, залишаючи вільні облямівки зверху і знизу. По кутах облямівок необхідно зробити вирізи (зрізати куточки). Потім верхні смуги потрібно загорнути всередину коробки і приклеїти до бортів із зворотного боку, а нижні смуги приклеїти на дно. Для обклеювання коробки зсередини слід накреслити на папері викрійку дна і бортів, зменшивши їх висоту на 2 - 3 міліметри.
Зверніть увагу
Клеєм завжди змащують папір, яким декорують виріб, а не картон самої коробки. Клеєм проводять прямі смуги - одну за одною, без пропусків, намагаючись накладати клей рівним тонким шаром.
Корисна порада
При двосторонньої оклейке коробки краю кольорового паперу, що наклеєний на зовнішню поверхню, зазвичай загинають на внутрішню сторону і приклеюють так, щоб надати гострим ребрам більш акуратний вигляд.