Як зробити паяльник. Як полагодити екран на портативному двд.

Для будь-якого радіоаматора одним з головних інструментом є паяльник . Цей прилад призначається головним чином для припаювання радіодеталей і лудіння поверхонь провідників друкованих плат. Паяльники розрізняються за способом нагріву, сучасні паяльник і в основному нагріваються електричним струмом, але були, і до цих пір існують такі паяльник і, які необхідно нагрівати відкритим вогнем. Конструкція електричного паяльник а не дуже складна і його можна зібрати самому.
Вам знадобиться
  • Дерев'яний брусок, резистор, мідний пруток, смуга металу, мережевий шнур, вилка.
Інструкція
1
Візьміть дерев'яний брусок і вистругати з нього ручку для майбутнього паяльник а. Потім, по центру ручки просвердлите наскрізний отвір, в цей отвір буде пропускатися мережевий провід.
2
Далі, візьміть резистор марки «ПЕВ» номіналом 2 кОм і під його центральний отвір підберіть мідний пруток. Кінець цього прутка заточите під форму жала паяльник а, а потім помістіть пруток всередину резистора, він повинен міцно сидіти в ньому.
3
Потім, візьміть металеву смужку і зробіть з неї хомут для резистора. Оберніть цією смужкою резистор, просвердлите в ній отвори і за допомогою болта затисніть в ній резистор.
4
Після цього, крайні кінці хомута разогните і просвердлите в них по одному отвору. Через ці отвори, за допомогою шурупів приєднаєте хомут з резистором до торця дерев'яної ручки, але для зручності, спочатку пропустіть мережевий шнур через отвір в ручці.
5
Далі, приєднаєте кінці шнура до висновків резистора і гарненько заізоліруйте оголені струмопровідні місця. До іншого кінця дроту приєднайте вилку, паяльник готовий.
Корисна порада
В якості ручки для паяльника можна використовувати ручку від старої дитячої скакалки. Були раніше скакалки з дерев'яними ручками, там і отвір свердлити не потрібно.