Як округляти краю в Photoshop. округлити краю в фотошопі.

Програма Adobe Photoshop має в своєму розпорядженні широким спектром інструментів для редагування фотографій і створення нових зображень з нуля. Один з основних інструментів - це виділення окремих об'єктів для подальшого вирізання і вставки, а також для створення плавних переходів при створенні різних ефектів. Тут уміння скруглять краю дуже знадобиться.
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Adobe Photoshop меню «Файл», потім «Відкрити». Виберіть зображення, над яким ви будете працювати. Можна просто перетягнути зображення в робоче вікно програми мишкою.
2
Виберіть на панелі інструментів «Лассо». Клацнувши правою кнопкою миші по іконці інструменту, у випадаючому меню можете вибрати «Прямокутне ласо» або «Магнітне ласо». Якщо фон зображення однотонний, то швидко виділити можна за допомогою «Чарівної палички», розташованої під інструментом «Лассо». Виділіть необхідну вам область малюнка.
3
Підкоригувати кордону виділення можна за допомогою інструменту «Швидка маска». Зазвичай він розташований в самому низу стандартної панелі інструментів. Використовуючи кисть або ластик, виділіть потрібні вам зони (Ластик буде віднімати зону з виділення, а кисть, навпаки додавати). Натисніть знову на швидку маску. Тепер у вас вийшло виділення, максимально наближене до того, що ви хотіли.
4
Залишилося скруглить краю , щоб зробити перехід більш плавним. Для цього знову перейдіть в режим виділення (натиснувши на будь-який інструмент виділення). На верхній панелі ви побачите кнопку «Уточн. край ... ». Натисніть на неї. У вікні, ви зможете відрегулювати радіус виявлення країв виділення. Також, пересуваючи повзунки регулювання згладжування, розтушовування, контрастності ви зможете домогтися потрібної вам ступеня цих ефектів. Щоб збільшити або зменшити область виділення, скористайтеся інструментом «Змістити край».
5
Тепер ви можете робити з виділеним об'єктом то, що ви хотіли - вирізати його, або додати ефект до фону або самому об'єкту.